Son Dakika Haberleri: Slaven Bilic, İskoçya Milli Takımı'nın Başına Geçiyor

Slaven Bilic, İskoçya Milli Takımı'nın Başına Geçiyor

3 ay önce

Bir dönem Beşiktaş'ı da çalıştıran Hırvat teknik adam Slaven Bilic'in, İskoçya Milli Takımı'nın başına geçeceği iddia edildi.

Son olarak Suudi Arabistan'ın Al-Ittihad takımını çalıştıran Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Slaven Bilic için yeni bir iddia ortaya atıldı. İngiliz basınının haberine göre İskoçya Futbol Federasyonu, teknik direktörlük koltuğu için Slaven Bilic'i düşünüyor.

"BİLİC FUTBOLU ÇOK ÖZLEDİ"

Daily Mail'e konuşan İskoç bir yönetici, ''Bilic, futbolu özledi ve İskoçya işi ile ilgileniyor. Federasyon onunla iletişime geçecek. Henüz resmileşmiş bir şey yok.'' ifadelerini kullandı. Avrupa Şampiyonası elemelerine kötü bir başlangıç yapan ve Kazakistan'a 3-0 yenilerek şaşırtan İskoçya için yeni teknik direktör adayları arasında Bilic'in yanı sıra Steve Clarke, Gianfranco Zola ve David Moyes'un da ismi geçiyor.

(Habertürk)

Slaven Bilic, İskoçya Milli Takımı'nın Başına Geçiyor
Haber Yayın Tarihi : 22.04.2019 09:01 

YORUMLAR


Korkunç kazada, yaralı sürücüyü gören kadın ellerini açıp dua etti Bülent Arınç'tan 23 Haziran yorumu: Demokraside seçimle gelinir, seçimle gidilir Yunanistan Başbakanı Çipras, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine yanıt verdi: Bunun maliyeti büyük olacaktır