SMG'nin şarkıları aşkınıza eşlik edecek - Son Dakika

SMG'nin şarkıları aşkınıza eşlik edecek

13.02.2017 16:23
SMG'nin şarkıları aşkınıza eşlik edecek, System.String[]

SMG, 14 Şubat'a özel hazırladığı aşk şarkıları listesi ile alışveriş merkezlerinden restoranlara kadar 8.500 farklı noktada romantik anlar yaşatacak.

SMG Yönetim Kurulu Başkanı Gül Gürer Alimgil, günümüzün popüler şarkılarından geçmişe uzanan listelerde, herkesin kendisinden bir parça bulduğunu söylüyor.

Hayatının her gününü Sevgililer Günü tadında yaşayan çiftler için bile 14 Şubat'ın özel bir anlamı vardır. Sevgilinin çok istediği 'o' hediye için gerekirse günlerce dolaşılır, ilk tanışılan mekanda romantik bir yemek organizasyonu yapılır ya da bir otelin spa'sında masajın keyfi çıkartılır. İşte tüm bu özel anlara, arka fonda aşk şarkıları eşlik eder. Dijital müzik yayıncılığının lider şirketi SMG, alışveriş merkezlerinden otellere, restoranlardan eğlence merkezlerine kadar 300'ün üzerinde firmanın 8.500'e yakın noktasında, 14 Şubat'a özel aşk şarkıları yayınlıyor.
Dean Martin'den Leonard Cohen'e, Whitney Houston'dan Lana Del Rey'e birbirinden özel sanatçıların seslendirdiği aşk şarkıları listesi, SMG Müzik Departmanı tarafından oluşturuluyor. SMG Yönetim Kurulu Başkanı Gül Gürer Alimgil, günümüzün popüler şarkılarından geçmişe uzanan listelerde, herkesin kendisinden bir parça bulduğunu söylüyor.

Sevgililer Günü'ne özel şarkıları markanın kimliği, konsepti, hizmet verilen bölgenin kültürel yapısı ve müşteri kitlesine göre belirlediklerini ifade eden Alimgil, "Mağazalarda sabah saatlerinde daha hafif tempolu müziklerle yayını başlatıp ilerleyen saatlerde daha coşkulu türlere geçiyoruz. Restoranlarda lounge, soft caz öneriyoruz. Spa'larda ise zen-relaxing müzikler seçiyoruz" diyor.

SMG, aşk şarkılarının yanı sıra, profesyonel seslendirme sanatçıları tarafından hazırlanan özel anonslarıyla markaların kampanyalarını duyurmalarına ya da müşterilerine Sevgililer Günü mesajlarını iletmelerine de olanak tanıyor.

İşte en sevilen 10 aşk şarkısı
1 - Whitney Houston - Could I Have This Kiss Forever (ft. Enrique Iglesias)
2 - Gina G - Ti Amo
3 - Sade - No Ordinary Love
4 - Lana Del Rey - Honeymoon
5 - Kris Kristofferson & Lorrie Morgan - Help Me Make It Through The Night
6 - Lisa Stansfield, Barry White - All Around the World
7 - Leonard Cohen - Dance Me to the End of Love
8 - Savage Garden - I Knew I Loved You
9 - Dean Martin - My Kind of Girl
10 - Santa Esmeralda - You're My Everything

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel SMG'nin şarkıları aşkınıza eşlik edecek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Deprem anında küçük kızın duası izleyenlerin boğazını düğümledi: Allah'ım lütfen Allah'ım Son Dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tüm ailesiyle birlikte koronavirüse yakalandı Yanan aracın içinde bebeğinin de olduğunu öğrenen temizlik işçisi anne, sinir krizi geçirdi Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim Bakan Pakdemirli'den Buse Hasdemir itirafı: Nasıl çıkartacağız bu kızı dedim Cumhurbaşkanı Erdoğan onayladı: 39 milyon konut için değer takip sistemi geliyor Kızını arayıp "Cesetleri alın" diyen baba, eşini öldürüp aynı silahla hayatına son verdi