SMS'te; İzmir Lider! - Son Dakika

SMS'te; İzmir Lider!

Avealılar'ın yılbaşı gecesi uluslararası aramalarında ilk sırayı Türkmenistan aldı.

SMS'te; İzmir Lider!, System.String[]

2012'ye girerken en çok İstanbul konuştu!

Avealılar, yılbaşı gecesi toplam 116.6 milyon dakika konuşarak 155.5 milyon SMS gönderdi. Yılbaşında İstanbul'da bulunanlar 20.8 milyon dakika ile "en çok konuşan" olurken, İzmir 28.9 milyon mesaj gönderimi ile iller arasında en çok SMS gönderimi gerçekleştiren il oldu. Avealılar en çok 19.00-20.00 saatleri arasında telefon görüşmesi yaptı.

Türkiye'nin en çok konuşturan operatörü Avea, yeni yılda geleneği bozmadı, Avealılar gönüllerince doya doya konuştu. Avealılar, yılbaşında sevdikleriyle toplam 116.6 milyon dakika konuşarak 155.5 milyon SMS gönderdi.

İller bazındaki dağılımda ise; İstanbul 20.8 milyon dakika ile birinci sırada yer alırken, Ankara 12.2 milyon dakika, İzmir 11.3 milyon dakika konuştu. Antalya 4 milyon dakika ile dördüncü olurken, 3.8 milyon dakika ile Adana beşinci sırada yer aldı.

En çok SMS'i İzmir gönderdi...

Avealılar, yılın son gününden 2012 yılının ilk saatlerine kadar 13.5 milyon SMS gönderimi gerçekleştirdi. İller bazındaki dağılımda ise toplam 28.9 milyonu aşkın SMS gönderimi ile İzmir'in birinci olduğu il bazındaki SMS trafik sıralamasında ise yaklaşık 25.5 milyon SMS ile Ankara ikinci sırada yer aldı. 13.1 milyonu geçen SMS gönderimi ile İstanbul üçüncü, 8.5 milyonun üzerinde SMS ile Konya dördüncü ve Manisa ise 6.8 milyon ile beşinci sırayı aldı.

2011'in son gününde yurtdışı aramaları da yüzde 56 arttı

Özel günlerde artan yurtdışı aramaları 2011'in son gününde de yoğunluğunu sürdürdü. 31 Aralık tarihinden 1 Ocak sabahının ilk saatlerine kadar yapılan aramalarda ilk sırayı Türkmenistan aldı. 83.8 bin dakika ile ilk sırada yer alan Türkmenistan'ı, 51.4 bin dakika ile Almanya takip etti. Yurtdışı SMS gönderimlerinde ise 63.1 bin mesaj ile Almanya lider oldu.

Yeni yılın en cazip hediyesi yine Avea'dan geldi

Sevdiklerine yeni yılın ilk günlerinde BonusluAvea hediye etmek isteyenler, 28 Şubat 2012 tarihine kadar 25TL değerinde bonus yüklü paracard ile birlikte satın alabilecekler.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:53 - Kaynak: Bültenler

Son Dakika Ekonomi SMS'te; İzmir Lider! - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Depreme markette yakalanan müşteri elindeki ürünleri bırakarak kaçtı "Bez Bebek" dizisinin "Yağmur"u Asena Keskinci, güzelliğiyle büyülüyor Çin'de, Rusya'dan ithal edilen dondurulmuş kalamarlarda koronavirüse rastlandı Eski Sinop Belediye Başkanı Zeki Yılmazer, tartıştığı kişiyi vurdu Trump'a zehirli paketin Kanada'dan gönderildiği tespit edildi Songül Karlı, "Hep bir yerlerin konuşuluyor" diyen oğluyla çekildiği fotoğrafını paylaştı Annie Kilner'ın, Kyle Walker'la ayrı oldukları sürede 20 yaşında biriyle ilişki yaşadığı ortaya çıktı Ahmet Ağaoğlu'ndan Sörloth itirafı: Premier Lig ve Ligue 1 takımlarını reddetti