Sms Yoluyla Ketem'e 3 Bin Kişi Davet Edildi - Son Dakika

Sms Yoluyla Ketem'e 3 Bin Kişi Davet Edildi

07.01.2015 16:10
Sms Yoluyla Ketem'e 3 Bin Kişi Davet Edildi, System.String[]

Sinop Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Bilgisayar Programcılığı öğrencilerinin hazırladığı yazılımla SMS yoluyla KETEM'e 3 bin kişinin davet edildiği bildirildi.

Sinop Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Bilgisayar Programcılığı öğrencilerinin hazırladığı yazılımla SMS yoluyla KETEM'e 3 bin kişinin davet edildiği bildirildi.

Proje Koordinatörü Öğretim Görevlisi İsmail Umut Duran, öğrencilerle birlikte, Atatürk Devlet Hastanesi Kanser Erken Teşhis ve Tarama Merkezinde (KETEM) çalışan doktorların desteği ile toplu mesaj gönderme yazılımı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Duran, "Bu yazılım ile Sinop'ta 3 binden fazla kişinin kanser taraması için SMS yoluyla KETEM'e davet edilmesi sağlandı" dedi.

Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Barış Bayraklı ise, "Meslek Yüksekokulu öğrencilerimizin eğitim aldıkları alanda sosyal sorumluluk bilinci ile yaptıkları projeyi gerçekleştirdikleri için kendilerine teşekkür ediyorum" diye konuştu. - Sinop

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sms Yoluyla Ketem'e 3 Bin Kişi Davet Edildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Yaşlı adam, zeytin tarlasında şüpheli şekilde ölü bulundu Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti