Soğuk Havada Bayıltan Kros Yarışları - Son Dakika

Soğuk Havada Bayıltan Kros Yarışları

17.02.2012 15:15
Soğuk Havada Bayıltan Kros Yarışları, System.String[]

Sivas'ta yoğun kar yağışı altında okullararası kros yarışlarında sporcular zorlanırken, bazıları da bayıldı.

Sivas'ta yoğun kar yağışı altında ve soğuk havada yapılan okullararası kros yarışlarında sporcular zorlanırken, bazıları da bayıldı.

16 ilden gelen 553 sporcunun katıldığı okullar arası kros grup yarışları, Sivas'ta fuar alanı spor parkında yapıldı. Yarışlar kızlar ve erkekler dalında küçükler, yıldızlar ve gençler olmak üzere üç kategoride gerçekleştirildi. Sporcular kategorilerine göre bin ve 5 bin metrelik parkuru koştu.

Soğuk ve kar yağışı altında yapılan yarışlarda özelikle şehir dışından gelerek yarışmalara katılan kızların zorlandıkları gözlenirken, varış noktasına ulaşan bazı sporcular da soğuk ve yorgunluk nedeniyle bayıldı. Bayılan sporculara yarış alanında bulunan 112 Acil Servis görevlileri ambulans içerisinde müdahale etti.

KAR VE SOĞUK ZORLADI

Yarışmaya katılan sporcular; soğuk hava, kar yağışı ve karla kaplı zemin nedeniyle güçlükle koştuklarını, bu koşuların kendilerini çok zorladığını belirtti. Yarışların olumsuz hava koşullarında yapılmamasını istediler.

Soğuk Havada Bayıltan Kros Yarışları
Soğuk Havada Bayıltan Kros Yarışları
Soğuk Havada Bayıltan Kros Yarışları
Soğuk Havada Bayıltan Kros Yarışları
Soğuk Havada Bayıltan Kros Yarışları

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Soğuk Havada Bayıltan Kros Yarışları - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Koronavirüs tedavisi gören ünlü iş insanı Rahmi Koç taburcu oldu Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasının detayları belli oldu! Peşin ödeyen büyük indirimi kapar Çin'den gelen aşıyı gönüllü yaptıran profesör konuştu: Yan etki hissetmedim, aşıya karşı çıkayın Türkiye'nin Libya'ya verdiği sahil güvenlik eğitimine İtalyan basınından ilginç yorum: Anahtar Erdoğan'ın elinde Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor Görevini kötüye kullanan doktor, 17 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girip çıplak fotoğraflarını istedi