Soğukkanlı Filmi - Son Dakika

Soğukkanlı Filmi

13.10.2014 11:26
Soğukkanlı Filmi, System.String[]

Soğukkanlı filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Soğukkanlı filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

İki serserinin Kansas'ın zengin ailelerinden birini öldürüp Meksika'ya kaçışlarının hikayesini anlatıyor. Gerçek olayın yaşandığı evde çekilmiş olan , Clutter ailesi ve onların katilleri (Robert Blake ve Scott Wilson) arasındaki ilişkiyi son derece etkileyici bir biçimde yansıtıyor.

Yönetmen: Richard Brooks

Senaryo: Truman Capote, Richard Brooks

Oyuncular: Gerald S. O'Loughlin, Paul Stewart, Scott Wilson, John Forsythe, Robert Blake

Filmin Türü: Suç, Drama, Tarih,

Orijinal Adı: In Cold Blood

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 1967

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Dağıtıcı Firma: Columbia Pictures

Vizyon Tarihi: 14.12.1967

Soğukkanlı Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Soğukkanlı Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Yüz binlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok paniğe neden oldu Kanuni Sultan Süleyman döneminde yaptırılan tespih otomobil fiyatına satıldı