Sohbete Dalan Polis Memurunun Cüzdanını Çaldı (Özel) - Son Dakika

Sohbete Dalan Polis Memurunun Cüzdanını Çaldı (Özel)

03.01.2012 09:56
Sohbete Dalan Polis Memurunun Cüzdanını Çaldı (Özel), System.String[]

Yurt dışından gelen arkadaşı ile bir alış veriş merkezindeki kafede buluşan sivil polis memuru, içinde polis kimliği ve bir miktar para bulunan cüzdanını farkında olmadan hırsıza kaptırdı.

Yurt dışından gelen arkadaşı ile bir alış veriş merkezindeki kafede buluşan sivil polis memuru, içinde polis kimliği ve bir miktar para bulunan cüzdanını farkında olmadan hırsıza kaptırdı. Arkadaşı ile koyu bir sohbete daldığı için olup bitenin farkında olmayan polis memuru, başından geçeni kamera kayıtlarını izleyince gördü.

İstanbul'un en işlek alışveriş merkezlerinden birini mesken tutan hırsızlık zanlıları, gözüne montunu oturduğu sandalyeye asan ve arkadaşı ile koyu bir sohbete dalan polis memuru Ö.B'yi kestirdi. Kafede oturan 2 arkadaşı açık hedef olarak belirleyen zanlılardan biri, hemen işe koyuldu.

Müşteri gibi kafeye giren hırsızlık zanlısı, polis memurunun hemen arkasındaki masaya oturdu. Kendi montunu çıkartıp sandalyeye asan zanlı kısa bir süre için etrafı kolaçan etti. Sonra montunun cebinden bir şey alıyormuş gibi yaparak hemen arkasındaki polis memuru Ö.B'ye montun ceplerini yoklamaya başladı. Çok geçmeden montun iç cebinde içinde bin TL para, kredi kartları ve polis kimliği bulunan cüzdanı alan zanlı, yerinden kalkıp kafeden ayrıldı.

Sohbete Dalan Polis Memurunun Cüzdanını Çaldı (Özel)
Sohbete Dalan Polis Memurunun Cüzdanını Çaldı (Özel)
Sohbete Dalan Polis Memurunun Cüzdanını Çaldı (Özel)
Sohbete Dalan Polis Memurunun Cüzdanını Çaldı (Özel)

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Sohbete Dalan Polis Memurunun Cüzdanını Çaldı (Özel) - Son Dakika


Son Dakika

Meteoroloji, 9 il için kuvvetli sağanak uyarısında bulundu Almanya'da otomobil kalabalığa daldı: 1 ölü, 3 ağır yaralı 2020 Yılı Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri'ne layık görülen isimler belli oldu Donald Trump'ın kampanya hesabı hacklendi, 2,3 milyon dolar çalındı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun Ülkede infial yaratan olay! Küçük kız, cinsel istismara uğradıktan sonra öldürüldü Son Dakika: Türkiye'de 29 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 72 kişi vefat etti, 2319 yeni vaka tespit edildi Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı