Son Dakika Haberleri: Sokakta Yaşayan Gençten Yürek Burkan Sözler: Çürümeye Başladım

Sokakta Yaşayan Gençten Yürek Burkan Sözler: Çürümeye Başladım

8 gün önce

Yenikapı İDO iskelesi önünde yatan bir gencin yaraları dikkat çekti. Uyuşturucu kullanmadığını ifade eden genç, "Yaralarım sokakta kalmaktan oldu, çürümeye başladım" dedi.

Her gün binlerce insanın kullandığı Yenikapı İDO iskelesi önünde yerde yatan bir gencin sözleri yürek burktu. Her tarafı yara içinde olan gence yaraların nasıl olduğu sorulunca, "Çürümeye başladım" cevabını verdi.

VÜCUDU YARALARLA DOLU

Gün içerisinde binlerce vatandaşın seyahat ettiği Yenikapı İDO iskelesinin önünde yatan bir gencin hali görenleri şaşkınlığa uğrattı. Yanından geçen vatandaşlar vücudu yaralarla dolu gencin yattığı örtünün üstüne bozuk para attıktan sonra yoluna devam etti. 18 yaşında olduğu öğrenilen gencin sözleri ise yürek burktu.

"UYUŞTURUCU KULLANMIYORUM"

Uyuşturucu kullanmadığını ifade eden genç, " Yaralarım sokakta kalmaktan oldu. 18 senedir sokaktayım. Çürümeye başladım. Bir şey içmiyorum. İçsem burada böyle durabilir miyim?" dedi.


Üsküdar'da Kız Kulesine Yüzmek İçin Denize Atlayan Vatandaş Boğularak Can Verdi Polis, Okuldan Kaçan Öğrencileri Okullarına Teslim Etti
İş Kadınına Büyük Şok! Başvurmadığı Halde Kendisine Çipli Kimlik Kartı Çıkardılar İzmir'de Liseli İki Grup Tekme, Tokat Birbirine Girdi