Hepsiburada ve HAÇİKO iş birliğiyle hayvanlar için mama bağışı kampanyası - Son Dakika

Hepsiburada ve HAÇİKO iş birliğiyle hayvanlar için mama bağışı kampanyası

03.10.2020 10:54
Hepsiburada ve HAÇİKO iş birliğiyle hayvanlar için mama bağışı kampanyası

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü'nde, e-ticaret platformu Hepsiburada, tüm sosyal sorumluluk projelerini topladığı "HepsiYürekten" çatısı altında, hayvan haklarının öncü derneklerinden Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği (HAÇİKO) ile birlikte sokak hayvanları için...

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü'nde, e-ticaret platformu Hepsiburada, tüm sosyal sorumluluk projelerini topladığı "HepsiYürekten" çatısı altında, hayvan haklarının öncü derneklerinden Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği (HAÇİKO) ile birlikte sokak hayvanları için mama bağışı kampanyası başlatıyor.

Hepsiburada'dan yapılan açıklamaya göre, Hepsiburada, topluma değer katma ve toplumsal sorunların çözümünde öncü olma misyonuyla, kadınlar, çocuklar, dezavantajlı bireyler, sahipsiz hayvanlar, çevre, bilim, kültür, eğitim, spor ve sanata yönelik tüm sosyal sorumluluk projelerini "HepsiYürekten" çatısı altında hayata geçiriyor.

Hepsiburada bu kapsamda, bu yıl 10. yılını kutlayan HAÇİKO ile 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü'nde başlattığı mama bağışı kampanyasıyla, yaşam mücadelesi veren yüzlerce sahipsiz kedi ve köpeğe sürdürülebilir bir besin takviyesi sağlanması için çalışıyor.

Milo marka mamalardan alanlar, HAÇİKO'ya bağış yapıyor

HAÇİKO ile ortak olarak hayata geçirilen kampanya kapsamında, tüm Hepsiburada müşterilerine ve hayvanseverlere, platform üzerinden satın aldıkları mamalar ile bağış yapabilecekleri çağrısı yapılıyor.

Bağış kampanyasında, Hepsiburada'nın kendi ürün gamında bulunan Milo marka mamalardan "15 kg.'lık Kuzu Etli & Pirinçli Yetişkin Köpek Maması" veya "10 kg'lık Somonlu Yetişkin Kedi Maması"ndan ekim ayı boyunca satın alanlar için HAÇİKO'ya 1 kilogram mama bağışında bulunulmuş olacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan, şunları kaydetti:

"4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma günü vesilesiyle hayata geçirdiğimiz projede, yüzlerce sokak hayvanının beslenmesi gereken mamayı HAÇİKO'ya, Hepsiburada olarak bağışlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Projemizde ayrıca müşterilerimizin de desteğini alarak daha çok sayıda sahipsiz kedi ve köpeğin temel gıda ihtiyaçlarını karşılamayı ve sahipsiz hayvanların yaşam mücadelesine bir nebze de olsa katkı sağlamayı hedefliyoruz. Ekim ayı boyunca satışa sunulacak olan kendi markamız Milo'nun 10 veya 15 kiloluk mamalarından satın alacak müşterilerimiz adına HAÇİKO'ya 1 kilogram mama bağışında bulunulmuş olacak. Müşterilerimiz adına aldığımız bağış mamaları, Türkiye'nin çeşitli şehirlerindeki ormanlık arazilerde yaşam mücadelesi veren sahipsiz kedi ve köpeklerin gıda ihtiyacını karşılamak üzere derneğe bağışlanacak. Hepsiburada ailesi olarak, verecekleri destek için tüm hayvanseverlere yürekten teşekkür ediyor, sokak hayvanlarına karşı olan ilgi ve duyarlılığın artmasını diliyoruz."

HAÇİKO Derneği Kurucu Başkanı Ömür Gedik ise "4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü gibi önemli ve özel bir günde, mama bağışı projesini Hepsiburada ile hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu bağış kampanyasının sokak hayvanlarının gıda ihtiyaçlarını karşılayabilmenin yanında, büyük ölçüde farkındalık yaratacağına da inanıyoruz.

Aynı zamanda proje kapsamında HAÇİKO ürünlerini Hepsiburada üzerinden de satışa açacağız. Çok yakında, can dostlarımızın gıda ve barınak gibi ihtiyaçlarını karşılamak için satın alınacak tüm kutlama kartı ve magnet gibi özel ürünlerimize Hepsiburada'daki mağazamızdan ulaşılabilecek." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Yalova'da atık yemekler sokak hayvanlarına mama, çiftçiler de gübre olacak Yalova'da atık yemekler sokak hayvanlarına mama, çiftçiler de gübre olacak TESK Genel Başkanı Palandöken: 'Yeni vergi düzenlemesi esnafımızı rahatlattı' TESK Genel Başkanı Palandöken: 'Yeni vergi düzenlemesi esnafımızı rahatlattı' Duruşma sonrası silahlı kavgaya 7 tutuklama Duruşma sonrası silahlı kavgaya 7 tutuklama
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hepsiburada ve HAÇİKO iş birliğiyle hayvanlar için mama bağışı kampanyası - Son Dakika


Advertisement