Sokak Hayvanlarına Yeni Yuvalar - Son Dakika

Sokak Hayvanlarına Yeni Yuvalar

19.01.2012 13:52
Sokak Hayvanlarına Yeni Yuvalar, System.String[]

Beylikdüzü Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi soğuk havalar için önlemini aldı.

Beylikdüzü Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi'nde havaların soğumasıyla birlikte barınaktaki hayvanlar için ek önlemler alınıyor.

Bu kapsamda barınaktaki köpeklerin kışı rahat geçirebilmeleri için yeni kulübeler yapılıyor. Hayvanseverlerin aldığı keresteler, belediye personeli tarafından kulübe yapılarak hayvanların hizmetine sunuluyor. İhtiyaca göre bu çalışmanın devam edeceği bildirildi.

Sokak Hayvanlarına Yeni Yuvalar

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sokak Hayvanlarına Yeni Yuvalar - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Son Dakika: Başakşehir, deplasmanda Leipzig'e 2-0 yenildi Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?