Sokak ortasında kurulan pazar vatandaşlara zor anlar yaşatıyor - Son Dakika

Sokak ortasında kurulan pazar vatandaşlara zor anlar yaşatıyor

20.10.2020 16:59

Sokak ortasında kurulan pazar vatandaşlara zor anlar yaşatıyor Evlerine girip çıkmakta zorlanan sokak sakinleri pazarın kaldırılmasını istiyor Bahçelievler sokak ortasında kurulan Salı pazarı, vatandaşlara zor anlar yaşatıyor.

Sokak ortasında kurulan pazar vatandaşlara zor anlar yaşatıyor

Evlerine girip çıkmakta zorlanan sokak sakinleri pazarın kaldırılmasını istiyor

İSTANBUL - Bahçelievler sokak ortasında kurulan Salı pazarı, vatandaşlara zor anlar yaşatıyor. Evlerine giriş çıkışlarda zorlanan sokak sakinleri, acil durumlarda ambulans ve itfaiye ekiplerinin giriş yapamadığını söyleyerek, pazarın kapalı alana alınmasını istiyor.

Bahçelievler Mithat Paşa Caddesi, Ahmet Haşim Sokak üzerinde bulunan Salı pazarı uzun yıllardır sokak içinde hizmet veriyor. Cadde üzerinde bulunan esnaf ve evine gitmek isteyen vatandaşlar pazarın sokakta bulunmasından şikayetçi. Gürültüden şikayetçi olan vatandaşlar, olası acil durumlarında, ambulans ve itfaiye ekiplerin sokağa giremedikleri için sıkıntı yaşıyor. Vatandaşlar, pazarın sokaktan alınıp kapalı alana alınmasını istiyor. Ayrıca pazarın içinde hizmet veren esnaftan bazılarının maske takmaması da dikkat çekti.

"Hastamız oluyor ambulans girmekte zorlanıyor"

Evlerin giriş ve çıkışlarını kapattığını belirten Sadettin Tuncer, "Buranın Pazar olmasından muzdaribiz mağduriyet yaşıyoruz hastamız oluyor ambulans girmekte zorlanıyor, yangın olsa itfaiye zorlanıyor. Evimizin giriş çıkışları kapanıyor "dedi.

YORUMLAR
500
Şoförünü katlettiler! Taşkınlık çıkardığı için dışarı atılan gençler ve arkadaşları gece kulübü patronuna pusu kurdu Şoförünü katlettiler! Taşkınlık çıkardığı için dışarı atılan gençler ve arkadaşları gece kulübü patronuna pusu kurdu GECE KULÜBÜ ÖNÜNDEKİ CİNAYET KAMERADA GECE KULÜBÜ ÖNÜNDEKİ CİNAYET KAMERADA 'Bereketli para' dolandırıcılığına 1 gözaltı 'Bereketli para' dolandırıcılığına 1 gözaltı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Sokak ortasında kurulan pazar vatandaşlara zor anlar yaşatıyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement