Sokakta gördükleri zehirli engerek yılanını elleri ile yakalayıp bidona koydular - Son Dakika

Sokakta gördükleri zehirli engerek yılanını elleri ile yakalayıp bidona koydular

11.04.2021 12:15

Antalya'da bahçeden yola çıkaran zehirli engerek yılanını sokak ortasında gören vatandaşlar önce şaşırdı, ardından yılanı çıplak elleriyle yakalayıp boş su bidonuna koydu. Yolunu şaşırmış yılan doğaya bırakıldı.

Kepez İlçesi Karşıyaka Mahallesi 3930 sokak üzerinde yaşanan olayda, sokak üzerinde top oynayan çocuklar yol üzerindeki yılanı görünce ailelerine haber verdi. Çocukların haber vermesi ile gördükleri karşısında şaşıran mahalle sakinleri bir süre yılanı izledi.

30 SANTİMLİK ÇUBUKLA BİDONA SOKMAYA ÇALIŞTILAR

Zehirli engerek yılanı olduğu öğrenilen yılanı vatandaşlardan birisi önce 30 santimlik bir çubukla yılanı yoklayıp sonra su bidonuna sokmaya çalıştı. Yılarının kafasına doğru bidonun ağzını yaklaştıran vatandaş bunda başarılı olamayınca bir başka vatandaş yılanı kuyruğundan yakalayıp bidona soktu.

TEKRARDAN DOĞAYA BIRAKILDI

Yılandan önce korkan çocuklar daha sonra yılanı şişede sevdi. Yılan bir süre sonra doğaya tekrar bırakıldı. Yaşanılan o anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

Sokakta gördükleri zehirli engerek yılanını elleri ile yakalayıp bidona koydular

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Sokakta gördükleri zehirli engerek yılanını elleri ile yakalayıp bidona koydular - Son Dakika


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Filiz Erkal, eşi İbrahim Erkal'ı ölüm yıl dönümünde unutmadı! Yaptığı paylaşımla yürekleri sızlattı Filiz Erkal, eşi İbrahim Erkal'ı ölüm yıl dönümünde unutmadı! Yaptığı paylaşımla yürekleri sızlattı 8 aylık hamile hemşire koronavirüs nedeniyle öldü, bebeği sezaryenle alındı 8 aylık hamile hemşire koronavirüs nedeniyle öldü, bebeği sezaryenle alındı 'Güvercin' tutkusu 350 bin lira harcattı: 300 güvercin için 2 dönüm arazi aldı! 'Güvercin' tutkusu 350 bin lira harcattı: 300 güvercin için 2 dönüm arazi aldı! Önce genç kızın hayatını kabusa çevirdi, sonra aldığı cezayla uslanmadı taciz mesajlarına devam etti! Önce genç kızın hayatını kabusa çevirdi, sonra aldığı cezayla uslanmadı taciz mesajlarına devam etti! Ford Otosan'da 'Çip krizi' sürüyor: Eskişehir'de üretim tarihleri öne çekildi, Kocaeli'nde üretime devam Ford Otosan'da 'Çip krizi' sürüyor: Eskişehir'de üretim tarihleri öne çekildi, Kocaeli'nde üretime devam İbrahim Tatlıses ve sevgilisi Gülçin Karakaya Bodrum'da görüntülendi İbrahim Tatlıses ve sevgilisi Gülçin Karakaya Bodrum'da görüntülendi Mandaların dereyle buluşması belgesel sahnelerini aratmadı! Mandaların dereyle buluşması belgesel sahnelerini aratmadı! Gözaltına alınan Filistinli Sanatçı Meryem Afifi'den İsrail askerlerine: Büyüyünce zalim olacağım mı dedin? Gözaltına alınan Filistinli Sanatçı Meryem Afifi'den İsrail askerlerine: Büyüyünce zalim olacağım mı dedin?
Advertisement