Söke'de "Narko Rehber" stantları açıldı - Son Dakika

Söke'de "Narko Rehber" stantları açıldı

03.03.2021 17:05
Söke'de

Söke'de vatandaşların uyuşturucuya karşı bilinçlendirilmesi için "Narko Rehber" stantları açıldı.

Söke'de vatandaşların uyuşturucuya karşı bilinçlendirilmesi için "Narko Rehber" stantları açıldı.

Tren istasyonu girişine kurulan stantı Kaymakam Soner Zeybek, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Öztürk, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Demiralp ziyaret etti.

Yaptığı konuşmada gençleri ve çocukları bu kötülükten uzak tutmak için ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayan Kaymakam Zeybek, "Uyuşturucuyla, bağımlılıkla mücadele anlamında bir farklılık oluşturma anlamında bilgilendirme standı açtık. Bu süreçte annelerimize odaklanacağız. İçişleri Bakanlığımızın da başlatmış olduğu bir proje var: En iyi narkotik polisi annedir. Bu kapsamda annelerimizi hem çocuklarıyla olan diyaloglarının arttırılması hem de belli başlı semptomların gözlenmesi anlamında bilgilendireceğiz." diye konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Söke'de 'Narko Rehber' stantları açıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Szalai golü atar atmaz Altay'ın formasına koştu ve arkadaşına mesaj yolladı Szalai golü atar atmaz Altay'ın formasına koştu ve arkadaşına mesaj yolladı Son Dakika: Türkiye'de 18 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 318 kişi vefat 55 bin 802 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 18 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 318 kişi vefat 55 bin 802 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Bakan Koca illere göre haftalık 100 bin kişide görülen vaka sayısını açıkladı Son Dakika: Bakan Koca illere göre haftalık 100 bin kişide görülen vaka sayısını açıkladı Fenerbahçe, Başakşehir deplasmanında Szalai ile durumu eşitledi! Canlı anlatım Fenerbahçe, Başakşehir deplasmanında Szalai ile durumu eşitledi! Canlı anlatım Annesinin köşe bucak aradığı genç kız, sevgilisinin evinde bulundu Annesinin köşe bucak aradığı genç kız, sevgilisinin evinde bulundu Final kararı alan Akıncı dizisindeki harita detayı, Azerileri kızdırdı Final kararı alan Akıncı dizisindeki harita detayı, Azerileri kızdırdı Mısır'da trenin raydan çıkarak devrilmesi sonucunda 8 kişi öldü, 100'den fazla kişi yaralandı Mısır'da trenin raydan çıkarak devrilmesi sonucunda 8 kişi öldü, 100'den fazla kişi yaralandı Bakanlık, 'güvensiz' olarak tespit edilen 41 maske markasını yayınladı Bakanlık, 'güvensiz' olarak tespit edilen 41 maske markasını yayınladı