Son Dakika Haberleri: Sökespor Şampiyonluğu Kupa ile Taçlandırdı

Sökespor Şampiyonluğu Kupa ile Taçlandırdı

7 yıl önce

Aydın Süper Amatör Lig'de şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig'e (BAL) yükselen Sökespor, şampiyonluğu seyircisi ile karnaval havasında kutladı.

Sökespor Şampiyonluğu Kupa ile Taçlandırdı, System.String[]
Aydın Süper Amatör Lig'de şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig'e (BAL) yükselen Sökespor, şampiyonluğu seyircisi ile karnaval havasında kutladı.

Aydın Süper Amatör Küme'de şampiyonluğunu bir hafta önceden ilan eden Sökespor, şampiyonluk kupası ve madalyasını ligin son maçı olan Nazilli Yıldızgücü karşılaşması öncesi düzenlenen törenle aldı. Hükümet meydanında başlayan kutlama etkinliğinde taraftarlar ve yöneticiler Söke Belediyesi Bandosu eşliğinde Söke Şehir Stadına ulaştı.

CHP Aydın Milletvekili Prof.Dr. Metin Lütfi Baydar, Söke

Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi, Belediye Başkan Yardımcıları Enver Helvacı ve Levent Tuna, Ak Parti İlçe Başkanı Namık Yıldırım, CHP İlçe Başkan vekili Mehmet Arif Ceylan, MHP İlçe Başkanı Metin Mutafoğlu, MHP İl Genel Meclis üyesi M.Ali Oklay, Belediye Meclis

üyeleri Oğuz Eryıldız, Ekrem Akpınar, Ak Parti İl Genel Meclisi Üyesi Kenan Özcan, Ak Parti İl yönetim Kurulu üyesi

Ali Güzelyağdöken, Gençlik Spor İl Müdürü Zeynel Akın, Aydın ASKF Başkanı Mehmet Kıvanç, ASKF Sekreteri ve Futbol İl Temsilcisi Hakan Açıkgöz'ün yanı sıra siyasi parti ve

sivil toplum kuruluşu temsilcilerinde katıldığı kupa töreni coşkulu geçti.

Şampiyonluk madalyalarını başta CHP Aydın Milletvekili Prof.Dr.Metin Baydar olmak üzere törene katılan protokol üyeleri tarafından alan antrenör Kerrar Kolcu yönetimindeki kırmızı lacivertliler şampiyonluk kürsüsünde alkışlar arasında taraftarlarını selamladılar.

Aydın ASKF Başkanı Mehmet Kıvanç şampiyon Sökespor'u tebrik ederek BAL liginde başarılar dileyerek şampiyonluk kupasını kaptan Alper Demirel'e verdi. Kupa töreninde konuşan Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi, şampiyonluğunda emeği olan herkesi kutlarken; "Bugün Söke Şehir Stadındaki coşku şampiyonluklara ne kadar çok özlediğimizi bizi bir kez daha hatırlattı. Bu şampiyonluğa ihtiyacımız vardı. Şampiyonluk olmak kadar BAL Liginde mücadele etmekte önemli. BAL Ligindeki Sökespor'a her zamankinden daha çok maddi ve manevi desteğe ihtiyaç var. Buradan iş adamlarımızı Sökesporumuza destek olmaya davet ediyorum" dedi.

Kupalarını ASKF Başkanı Mehmet Kıvanç'ın elinden alan kırmızı lacivertliler konfekti yağmuru altında şampiyonluk sevincini bir kez daha yaşarlarken, kutlamalar Söke Belediyesi Halk Oyunları Ekibinin ege yöresi oyunları ile noktalandı.

SÜPER LİGE MAĞLUP VEDA

Sökespor şampiyonluk töreni sonrasında kupa sahibi olarak oynadığı son maçında rakibi Nazilli Yıldızgücü'ne yenildi. İddialı olmamasına rağmen çekişmeli geçen maçta Sökespor 1-0 mağlup olurken; şampiyon Sökespor Süper Lige mağlubiyetle veda etmiş oldu. Sökespor önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek. - AYDINRus Büyükelçi Karlov'un Katilinin, 8 Dakikalık Suikast Alışverişi Görüntüleri Ortaya Çıktı Defineci, Altında 40 Ton Altın Olduğu Söylenen Köy Evine 500 Milyar TL Fiyat Biçti

Prens Selman'ın Muhaliflerin Sesini Bastırmak İçin Cemal Kaşıkçı'yı Hedef Aldığı İddia Edildi