Soldado, yıllar sonra içini döktü: "F.Bahçe yüzünden futbolu bırakacaktım" - Son Dakika

Soldado, yıllar sonra içini döktü: "F.Bahçe yüzünden futbolu bırakacaktım"

08.04.2021 14:50

İspanya La Liga ekiplerinden Granada forması giyen Roberto Soldado, Fenerbahçe'de oynadığı dönem hakkında açıklamalarda bulundu. İspanyol golcü, "Granada'ya transfer olmadan önce Türkiye'de kötü bir dönemden geçtim. Zihinsel olarak yıprandım. Futbolu bırakmayı düşündüm ama Granada bana kapısını açtı ve bugün iyi noktadayım" dedi.

Ispanya La Liga takımlarından Granada'da forma giyen Roberto Soldado, kariyeri ve Fenerbahçe dönemiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Soldado, "Granada'ya transfer olmadan önce zihinsel olarak iyi bir dönem geçirmemiştim. Türkiye'de geçirdiğim dönem sonrasında futbolu bırakma düşüncesine sahiptim ve bunu ailemle de paylaştım. Ancak daha sonra Granada benim için bir ışık yaktı ve bugün bu noktadayım" dedi.

Soldado, yıllar sonra içini döktü: 'F.Bahçe yüzünden futbolu bırakacaktım'

"KULÜP ZEVK ALMAYA İTİYOR"

Granada'dan küçük bir takım olduğunu ifade eden Soldado, "Granada küçük bir takım, biz bunu biliyoruz ancak çoğu takımda olmayan büyük bir takım hırsına sahibiz, bunu da biliyoruz. Granada'da harika bir takım arkadaşlığı var ve kulüp, sizi futboldan zevk almaya zorluyor. Ben de şu anda futbol oynamaktan dolayı çok mutluyum ve bu da benim performansıma direkt olarak etki ediyor" şeklinde konuştu.

"BURADA ÇOK SEVİLİYORUM"

İspanyol kulübü hakkında da konuşan Soldado, "Granada'da seviliyorum ve bana değer veriliyor, bundan dolayı da çok mutluyum. Birlikte çalıştığım insanlardan motive oluyorum. Granada büyük acılar yaşamış bir kulüp ancak son 3 yıldır muhteşem bir dönem geçiriyoruz ve şu anda da bunun tadını çıkartıyoruz" ifadelerini kullandı.

Soldado, yıllar sonra içini döktü: F.Bahçe yüzünden futbolu bırakacaktım

Son Dakika Spor Soldado, yıllar sonra içini döktü: 'F.Bahçe yüzünden futbolu bırakacaktım' - Son Dakika Spor


YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti İş insanı Cüneyt Yılmaz, 14 yaşındaki kızını boğarak öldürüp intihar etti İş insanı Cüneyt Yılmaz, 14 yaşındaki kızını boğarak öldürüp intihar etti Tweet krizi! Emniyet paylaşımı sildi, Bakan Soylu geri adım atmadı Tweet krizi! Emniyet paylaşımı sildi, Bakan Soylu geri adım atmadı Bak sen pişkine! 2 milyar dolarla sırra kadem basan Kripto Tosuncuk neler söylemiş neler Bak sen pişkine! 2 milyar dolarla sırra kadem basan Kripto Tosuncuk neler söylemiş neler Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Thodex'in kurucusuyla birlikte çekildiği fotoğrafa ilişkin açıklama: Kendisini tanımıyorum Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Thodex'in kurucusuyla birlikte çekildiği fotoğrafa ilişkin açıklama: Kendisini tanımıyorum