Soma'da Kamu Kurum Amirlerine Başarı Belgesi - Son Dakika

Soma'da Kamu Kurum Amirlerine Başarı Belgesi

13.01.2012 12:24
Soma'da Kamu Kurum Amirlerine Başarı Belgesi, System.String[]

Soma Kaymakamı Abdülkadir Karataş, 2011 yılında gösterdikleri üstün çalışmalardan dolayı kamu kurum ve kuruluş amirlerine başarı belgesi verdi.

Soma Kaymakamı Abdülkadir Karataş, 2011 yılında gösterdikleri üstün çalışmalardan dolayı kamu kurum ve kuruluş amirlerine başarı belgesi verdi.

Soma Öğretmenevi'nde düzenlenen törene Kaymakam Abdülkadir Karataş'ın yanı sıra Belediye Başkanı Hasan Ergene, Garnizon Komutanı Kd.Yzb. İbrahim Kılınç, İlçe Emniyet Müdürü Recep Kara, Ege Linyitleri İşletmesi Müessese Müdürü Hakkı Duran, SEAŞ Genel Müdür Vekili İbrahim Hakkı Gül, kamu kurum ve kuruluş müdürleri katıldı. Başarı belgelerinin verilişi öncesinde konuşma yapan Kaymakam Abdülkadir Karataş, "Bugün burada bu töreni düzenlememizin iki amacı bulunuyor. Bunlardan ilki Soma Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdür Vekili İbrahim Hakkı Gül'ün YEAŞ'a Genel Müdür olarak atanması nedeniyle kendisini buradan kurum arkadaşlarımızla uğurlamak istedik. İkincisi de 2011 yılında yaptığımız çalışmaları gözden değerlendirmek ve bu değerlendirmenin sonucunda başarılı çalışmalarından dolayı siz değerli mesai arkadaşlarımızın hak ettiği başarı belgelerini sizlere takdim etmek." dedi. Bütün başarıların temelinde yatan unsurun ekip çalışması olduğunu belirten Kaymakam Karataş, "Biz Soma'da bu ekip çalışmasını gerçekleştirmenin mutluluğu içersindeyiz. Sizlerle beraber güzel bir yıl geçirmenin onurunu yaşıyoruz. Fransızları çok sevmiyoruz ama kendilerinin çok güzel bir atasözü var. En iyi yönetici en iyi ikinci adam olandır. Burada da dikkat edilirse bu ilçede yapılan eğitim, sağlık, tarım, bayındırlık, belediye, emniyet ve asayiş, yatırım ve kısacası bu ilçede yapılan devlet ve millet hizmetleri bir ekip ruhuyla canlandırıldığı zaman yaptığımız işin meyvesini böyle hep birlikte topluyoruz." dedi.

"İBRAHİM HAKKI GÜL'Ü TEBRİK EDİYORUM"

Kaymakam Karataş, "Bütün kurumlarımıza baktığımız zaman arkadaşlarımız bu heyecanı o kadar güzel yaşıyorlar ki, SEAŞ Genel Müdürümüzün elindeki istatistiklere baktığımız zaman o kadar güzel başarılar el de etmişki yaptığı çalışmaları bizimle paylaştı ben cidden gurur duydum. Böyle başarılı bir arkadaşımız SEAŞ'ta yaklaşık 1 yıldan bu yana görev yapıyor. Ama geldiği günden itibaren cidden çok güzel çalışmalara imza attı. Bu çalışmaları sadece bizim değil millet ve hükümet tarafından da takdir edildi ve kendisi burada Genel Müdür Yardımcısı iken Yatağan'a YEAŞ'a Genel Müdür ve yönetğim kurulu başkanı olarak atandı. Kendisini bugün uğurlamak değil kazandığımız için çok mutluyuz. kendisine yeni görev yerinde başarılar diliyoruz." dedi.

Gül'e Kaymakam Karataş tarafından yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı plaket takdim edildi.

"ELİ'NİN ÇALIŞMALARI TAKDİR TOPLUYOR"

Ege Linyitleri İşletmesi Müessesesinin Soma'da müthiş çalıştığını belirten Karataş, "Diğer taraftan diğer devlet müessesesi Ege Linyitleri İşletmemiz başında bulunan Hakkı Duran ve ekibi çalışmalarıyla gayretleriyle kamu kurumlarına ve Soma'ya son derece önemli destekleriyle takdir topluyor. Ben bu işi yapamam ben kamu kuruluşuyum demiyor. Bunu bir kenara bırakın dozer lazım olduğu zaman köye gönderiyor. Bölünmüş yollara ekiplerini yolluyor. İçme suyu lazım olduğu zaman ekibini gönderir. Halen Gölmarma, Avdan Bergama bölünmüş yolunda müesseseye ait araçları çalışırken görüyoruz. Hakkı Bey'e de bu çalışmalarından ve desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum." diye konuştu.

2011 YILINDA KADROLARIMIZ YENİLENDİ

2011 yılında Soma'da kamu kurum ve kuruluşlarında kadroların yenilendiğini ifade eden Karataş, "Soma'ya çok güzel çalışan işinin önemini benimseyen güzel arkadaşlarımız geldi. Soma'da güzel bir hizmet anlayışı ortaya koydular. Jandarma Komutanımız İbrahim Kılınç ve İlçe Emniyet Müdürümüz Recep Kara bu iki arkadaşımız geldiği günden bu yana çok güzel hizmetler verdiler. Jandarmamız köylerde asayişe hakim, yaptığı işleri çok güzel. Emniyet Müdürümüzde çok çalışıyor. Soma'da asayişi önemli derecede kontrol altına aldılar. Soma'da emniyet müdürlüğünde ekiplerni arttırdı. Bu da çok güzel bir durum. Bunun yanında Başsavcımız Halil İnal, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tahsin Altunsoy, Sağlık Grup Başkanımız Burcu Bingöl, Soma'da yeni göreve başladılar. Hepsi de çalışmalarını çok güzel bir şekilde yürütüyorlar." dedi. - MANİSA

Soma'da Kamu Kurum Amirlerine Başarı Belgesi
Soma'da Kamu Kurum Amirlerine Başarı Belgesi
Soma'da Kamu Kurum Amirlerine Başarı Belgesi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Soma'da Kamu Kurum Amirlerine Başarı Belgesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'ın listesinde bulunan eski futbolcusu Seri'ye lisans çıkarılmadı Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Hayırsız evlat, yanında getirdiği silahla annesini ayaklarından vurdu İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Yakalı toy kuşu, 7 yıl sonra bu kez Trabzon'da görüldü Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?