Zonguldaklı Madencinin Cenazesi Defnedildi - Son Dakika

Zonguldaklı Madencinin Cenazesi Defnedildi

15.05.2014 15:35
Zonguldaklı Madencinin Cenazesi Defnedildi, System.String[]

Manisa'nın Soma ilçesindeki faciada madende kalan işçilerden 33 yaşındaki Kenan Avcı'nın cenazesi, Zonguldak'ta defnedildi.

Dün akşam saatlerinde Beycuma beldesine bağlı Himmetoğlu köyüne getirilen Avcı'nın cenazesi, Türk bayrağına sarılı tabutla caminin morgundan alınarak evine götürüldü.

Avcı'nın cenazesi, kalabalık nedeniyle cami yerine ilkokulun bahçesine taşındı.

İl Müftüsü Nuh Korkmaz, namazı kıldırmadan önce faciadan etkilenerek kaleme aldığı şiiri okudu.

Avcı'nın cenazesi, namazın ardından aile mezarlığında defnedildi. - Zonguldak

Zonguldaklı Madencinin Cenazesi Defnedildi

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Zonguldaklı Madencinin Cenazesi Defnedildi - Son Dakika


Son Dakika

Akşener'in 'seçim iş birliği' mesajına DEVA ve Gelecek Partisi'nden itiraz var: Zemin kaybederiz Akşener'in 'seçim iş birliği' mesajına DEVA ve Gelecek Partisi'nden itiraz var: Zemin kaybederiz İtalyan Carel, Türk firması CFM Soğutma'nın yüzde 51'ini satın alıyor İtalyan Carel, Türk firması CFM Soğutma'nın yüzde 51'ini satın alıyor AK Parti'nin çizgi film videosunu amacına ulaştığı için sildiği öğrenildi AK Parti'nin çizgi film videosunu amacına ulaştığı için sildiği öğrenildi Semt pazarlarına haftada bir gün izin çıktı! İşte yarın İstanbul'da kurulacak pazar yerleri Semt pazarlarına haftada bir gün izin çıktı! İşte yarın İstanbul'da kurulacak pazar yerleri Celta Vigo, Falcao için Galatasaray'a 2.5 milyon euro teklif etti Celta Vigo, Falcao için Galatasaray'a 2.5 milyon euro teklif etti Emine Jahovic'ten Mustafa Sandal'a 'Nafaka' tepkisi: 2 sene ödemedi, 740 bin lira borcu var Emine Jahovic'ten Mustafa Sandal'a 'Nafaka' tepkisi: 2 sene ödemedi, 740 bin lira borcu var Demir ve bakır fiyatları tüm zamanların rekorunu kırdı Demir ve bakır fiyatları tüm zamanların rekorunu kırdı Bir efsane daha sona eriyor! Ronaldo, Dünya Kupası'ndan sonra kariyerine nokta koyacak Bir efsane daha sona eriyor! Ronaldo, Dünya Kupası'ndan sonra kariyerine nokta koyacak
Advertisement