Soma'dan Başkan Yılmaz'a Hoş Ziyaret - Son Dakika

Soma'dan Başkan Yılmaz'a Hoş Ziyaret

26.06.2012 15:51
Soma'dan Başkan Yılmaz'a Hoş Ziyaret, System.String[]

Cemiyet kurucuları Başkan Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

Manisa'nın Soma ilçesinde yaşayan Dursunbeyliler bir araya gelerek Soma Dursunbey ve Köyleri yardımlaşma derneği kurudular. Derneğin yöneticileri Dursunbey'de bir takım temaslarda bulunurken, Dernek Başkanı Kemal Özdemir başkanlığındaki heyet Belediye Başkanı M. Ruhi Yılmaz'ı makamında ziyaret ettiler.

Misafirlerini kapıda karşılayan M. Ruhi Yılmaz, Somada yaşayan ve Dursunbey'i temsil eden dernek yöneticileri ile tek tek tanıştı. Dernek Başkanı Kemal Özdemir'in yanı sıra Dursun Kurt(Denetim Başkanı), Osman Demirci(yönetim kurulu üyesi), Halil İbrahim Aydoğan(yönetim kurulu üyesi), Mehmet Girdin(Dernek Üyesi) başkanı ziyaret edenler arasındaydı.

Misafirlerine çeşitli ikramlarda bulunan M. Ruhi Yılmaz Soma ilçesinde yaşayan tüm hemşehrilerine dernek yöneticileri aracılığı ile selam söyledi.Yklaşık bir saat süren görüşmede güncel konular ile derneğin çalışmaları hakkında başkana bilgi verilirken Dernek başkanı Özdemir yanlarında getirdikleri hediyeyi Başkan Yılmaza takdim ettiler.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Soma'dan Başkan Yılmaz'a Hoş Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Otoyol ve köprülere "dinamik fiyatlandırma" modeli geliyor: Geçişler ucuzlayacak Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Cumhuriyet Bayramı'na damga vuran görüntü: Karton toplayıcıları arabalarını Türk bayraklarıyla süsledi Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu