Somali Cumhurbaşkanı Fermacu, Büyükelçi Yılmaz'ı Kabul Etti - Son Dakika

Somali Cumhurbaşkanı Fermacu, Büyükelçi Yılmaz'ı Kabul Etti

11.12.2018 00:12
Somali Cumhurbaşkanı Fermacu, Büyükelçi Yılmaz'ı Kabul Etti, System.String[]

Somali Cumhurbaşkanı Muhammed Abdullah Fermacu, Türkiye’nin yeni atanan Mogadişu Büyükelçisi Mehmet Yılmaz’ı kabul etti .

Somali Cumhurbaşkanı Muhammed Abdullah Fermacu, Türkiye'nin yeni atanan Mogadişu Büyükelçisi Mehmet Yılmaz'ı kabul etti .

Somali Cumhurbaşkanı Muhammed Abdullah Fermacu, Türkiye'nin Mogadişu Büyükelçisi Mehmet Yılmaz'ı kabul etti. Cumhurbaşkanlığı konutunda gerçekleşen kabulde Büyükelçi Yılmaz, Cumhurbaşkanı Fermacu'ya güven mektubunu takdim etti. Fermacu, Büyükelçi Yılmaz'a iki kardeş ülkenin ilişkilerinin geliştirilmesi için çok büyük görev düştüğünü ifade ederek, yeni görevinde başarılılar diledi. Güven mektubunu kabul ettiği için Cumhurbaşkanına teşekkür eden Büyükelçi Yılmaz, iki ülkenin ilişkilerinin güçlendirilmesi için çalışacağını söyledi.

Büyükelçi Yılmaz, ayrıca Somali Başbakanı Hasan Ali Kayre ve Meclis Başkanı Muhamed Mursal Şeyh Abdurrahman ile de bir araya geldi. - MOGADİŞU

Somali Cumhurbaşkanı Fermacu, Büyükelçi Yılmaz'ı Kabul Etti
Somali Cumhurbaşkanı Fermacu, Büyükelçi Yılmaz'ı Kabul Etti

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Somali Cumhurbaşkanı Fermacu, Büyükelçi Yılmaz'ı Kabul Etti - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray yönetiminin başlattığı bağış kampanyasına taraftarlar ilgi göstermedi Sadakatsiz'de Mert karakterini canlandıran Eren Vurdem diziye veda etti ABD'li bilim insanları katmanlı maske takmayı önerdi: Koronaya karşı yüzde 90 koruma sağlıyor ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın kalemle imtihanı sosyal medyayı salladı Tatlıses'in meşhur ettiği oryantal Didem, yıllar sonra yeniden İbo Show'da boy gösterecek Volkswagen'i tahtından eden Toyota dünyanın en çok satan otomobil markası oldu Çobanı evlilik vaadiyle dolandıran ve canlı yayında gözaltına alınan fettan gelin tutuklandı Sokakta donmak üzere olan evsiz kadını polis kurtardı