Son Dakika Haberleri: Somali'de Bomba Yüklü Araç Patladı: 4 Ölü, 5 Yaralı (2)

Somali'de Bomba Yüklü Araç Patladı: 4 Ölü, 5 Yaralı (2)

8 gün önce

– Somali'de bir otelin önüne park edilen bomba yüklü araç patladı.

Somali'de Bomba Yüklü Araç Patladı: 4 Ölü, 5 Yaralı (2), System.String[]
Somali'de bir otelin önüne park edilen bomba yüklü araç patladı. Meydana gelen patlamada 4 kişinin hayatını kaybettiği, 5 kişinin ise yaralandığı belirtildi.

Yerel medya, Somali'nin başkenti Mogadişu'da Makka al-Mukarama yolu üstünde bulunan Mubarak otelinin önünde bombalı bir aracın patladığını duyurdu.

Yerel basın, ilk haberlerinde saldırganın aracı park edip kaçtıktan kısa bir süre sonra patlamanın meydana geldiğini ve kimsenin etkilenmediğini; araçların büyük zarar gördüğünü duyurmuştu. Yerel basın kuruluşları güncelledikleri haberlerinde, patlama sırasında araçların yanında bulunan 4 kişinin hayatını kaybettiğini, 5 kişinin ise yaralandığını duyurdu.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 05:55 Kaynak: DHADede, İçine Şeytan Kaçtığını Söylediği 2 Yaşındaki Torununu Yanan Sobaya Attı Kim Jong-Un, Amerika'ya Gizliden Bilgi Veren 4 Diplomatını Kurşunlatarak İnfaz Ettirdi Erzurum'da Kaybolan 4 Yaşındaki Furkan Yiğit'in Babası Tutuklandı Hava Sıcak Diye Aracının Camını Açık Bırakan Dikkatsiz Vatandaş, Biriktirdiği 110 Bin Lirayı Çaldırdı