Somer Sivrioğlu'na büyük onur! İşletmesi en iyi restoran ödülü aldı - Son Dakika

Somer Sivrioğlu'na büyük onur! İşletmesi en iyi restoran ödülü aldı

28.02.2021 11:13

Masterchef Türkiye'nin jüri üyelerinden olan Somer Sivrioğlu'nun Avustralya'daki restoranı 'Efendy' 2020 Small Business Champion ödüllerinde 'En iyi restoran' ödülünü kazandı. Sosyal medyadan paylaşım yapan Sivrioğlu, çalışanlarına teşekkür etti.

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından izlenen Masterchef Türkiye'nin jüri üyelerinden biri olan Somer Sivrioğlu'nun, Avustralya'nın başkenti Sydney'deki 'Efendy' adlı restoranı prestijli bir ödül kazandı.

EN İYİ RESTORAN ÖDÜLÜNÜ ALDI

Müşterilerine Türk ve dünya mutfağından birçok yemeği sunan Sivrioğlu'nun restoranı, 2020 Small Business Champion ödüllerinde 'En iyi restoran' ödülünü kazandı.

Somer Sivrioğlu'na büyük onur! Restoranı

EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili olarak paylaşım yapan Sivrioğlu, "En çok karşılaştığım sorulardan biri, ben Türkiye'deyken restoranların nasıl idare edildiği. İşte böyle. 2020 Small Business Champion ödüllerinde restoranımız Efendy en iyi restoran ödülünü kazandı. Tüm ekibe sonsuz teşekkürler" ifadesine yer verdi.

Somer Sivrioğlu'na büyük onur! İşletmesi en iyi restoran ödülü aldı

Son Dakika Magazin Somer Sivrioğlu'na büyük onur! İşletmesi en iyi restoran ödülü aldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş, 'Yeni İlkay Gündoğan' ile sezon sonu için söz kesti Beşiktaş, 'Yeni İlkay Gündoğan' ile sezon sonu için söz kesti Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bayram ikramiyeleri Mayıs başında ve Temmuz ortasında ödenecek Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bayram ikramiyeleri Mayıs başında ve Temmuz ortasında ödenecek Otomobil yol kenarındaki menfeze çarptı: 3 ölü Otomobil yol kenarındaki menfeze çarptı: 3 ölü Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Malta, turizmi canlandırmak için harekete geçti! En az 3 günlüğüne adaya gelen turistlere 200 euro verilecek Malta, turizmi canlandırmak için harekete geçti! En az 3 günlüğüne adaya gelen turistlere 200 euro verilecek Erling Haaland hız rekoru kırdı, sosyal medya ayağa kalktı Erling Haaland hız rekoru kırdı, sosyal medya ayağa kalktı "Bahar gelsin" diyen Hazar Ergüçlü, art arda sütyensiz pozlarını paylaştı 1075 yıl hapis cezası alan Adnan Oktar, kedicikleriyle son imajını paylaştı 1075 yıl hapis cezası alan Adnan Oktar, kedicikleriyle son imajını paylaştı