Misafirliğe geldiği kızını damadının öldürdüğünü öğrenen annenin feryadı, yürekleri paramparça etti - Son Dakika

Misafirliğe geldiği kızını damadının öldürdüğünü öğrenen annenin feryadı, yürekleri paramparça etti

22.09.2021 18:50

Adana'da bir kişi eşini bıçaklayarak öldürüp 2 çocuğunu da alarak evden kaçtı. Katil zanlısı koca kısa sürede yakalanırken kızına misafirliğe gelen anne, evladının damadı tarafından bıçaklandığını öğrendi. Kızının arkasından feryat eden annenin ağıtları yürekleri dağladı.

Merkez Seyhan ilçesi, Yeşilevler Mahallesi 52053 sokakta meydana gelen olayda, iddiaya göre Burhan Dursun, sabah saatlerinde 3 çocuğunun annesi Tuğba Dursun ile tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Dursun, mutfaktan bıçak alarak eşini bıçakladı. Burhan Dursun daha sonra evde bulunan 2 çocuğunu alarak kaçtı.

EKİPLER BİR TÜRLÜ ANNESİNE SÖYLEYEMEDİ

Komşular ise durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Ekipler kısa sürede olay yerine gelirken kızına misafirliğe gelen anne Rukiye Çermikli ise kızının bıçaklandığını öğrendi. Ekiplerin müdahalelerine rağmen Tuğba Dursun olay yerinde hayatını kaybetti. Ancak ekipler bir süre kızının öldüğünü annesine söyleyemedi.

Misafirliğe geldiği kızını, damadının öldürdüğünü öğrenen annenin feryadı yürekleri paramparça etti

"KADINLARA ŞİDDET UYGULAYANLAR SERBEST"

Bu sırada anne Çermikli, kızının arkasından feryat edip ağıtlar yaktı. Çermikli, damadının kızına 14 yıldır şiddet uyguladığını öne sürüp, "Kediyi, köpeği öldüreni hapse atıyorlar, para cezası veriyorlar ama böyle kadınlara şiddet uygulayanlar, dışarı da serbest. Eğer çocuğuma bir şey olmuş olsun böyle insanları dışarıda elini, kolunu sallayanları gezdirenlere lanet edeceğim. Böyle erkekler olmaz olsun. Kadına şiddete karşı gelecek herkes. Cumhurbaşkanım duyun beni" dedi.

KADININ YAKINLARI FENALAŞTI

Ekipler, Tuğba Dursun'un kardeşleri olay yerine gelince, Dursun'un hayatını kaybettiğini aileye söyledi. Bu sırada Tuğba Dursun'un bazı yakınları fenalaşırken sağlık ekipleri müdahale etti.

Misafirliğe geldiği kızını, damadının öldürdüğünü öğrenen annenin feryadı yürekleri paramparça etti

ŞAHIS, GÖZALTINA ALINDI

Burhan Dursun ise 2 çocuğuyla birlikte merkez Çukurova ilçesine bağlı Toros Mahallesi'nde ablasının evinde gözaltına alındı.

Tuğba Dursun'un öldüğü sokakta bazı çocukların da ağlaması dikkat çekti.

Misafirliğe geldiği kızını damadının öldürdüğünü öğrenen annenin feryadı, yürekleri paramparça etti

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Misafirliğe geldiği kızını damadının öldürdüğünü öğrenen annenin feryadı, yürekleri paramparça etti - Son Dakika


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

Temsilciler Meclisi üyesi 3 vekilden skandal talep: Türkiye'ye F-16 vermeyin 13:33 Temsilciler Meclisi üyesi 3 vekilden skandal talep: Türkiye'ye F-16 vermeyin Müşterisinin yıkamaya verdiği halıyı görünce gözlerine inanamadı! Adeta bir servet değerinde 12:42 Müşterisinin yıkamaya verdiği halıyı görünce gözlerine inanamadı! Adeta bir servet değerinde İndirime giren yağ izdihama neden oldu! Fiyatı duyanlar kasaların önünde uzun kuyruklar oluştu 12:19 İndirime giren yağ izdihama neden oldu! Fiyatı duyanlar kasaların önünde uzun kuyruklar oluştu
Galatasaray puanları topluyor ama yetmez! Avrupa tehlikesi hala devam ediyor 12:09 Galatasaray puanları topluyor ama yetmez! Avrupa tehlikesi hala devam ediyor ABD Başkanı Joe Biden'den Tayvan tepkisi: Tayvan'ı Çin'e karşı koruyacağız 12:00 ABD Başkanı Joe Biden'den Tayvan tepkisi: Tayvan'ı Çin'e karşı koruyacağız İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Günlük 2 bin kişinin geldiğini düşünürsek, çok ciddi bir göç tehdidi ile karşı karşıyayız 11:36 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Günlük 2 bin kişinin geldiğini düşünürsek, çok ciddi bir göç tehdidi ile karşı karşıyayız
Kurusıkıdan çıkan kurşunla yönetmenin ölümüne sebep olan oyuncu Alec Baldwin'in gözyaşları döktüğü anlar ortaya çıktı 11:08 Kurusıkıdan çıkan kurşunla yönetmenin ölümüne sebep olan oyuncu Alec Baldwin'in gözyaşları döktüğü anlar ortaya çıktı Cumhurbaşkanı adayı Eric Zemmour, asistanıyla basıldı, fotoğrafı yayınlayan yönetmen görevden alındı 11:01 Cumhurbaşkanı adayı Eric Zemmour, asistanıyla basıldı, fotoğrafı yayınlayan yönetmen görevden alındı
Advertisement