Son Dakika! 5-6 Aralık'taki açıköğretim ortaokulu ve lise sınavları ertelendi - Son Dakika

Son Dakika! 5-6 Aralık'taki açıköğretim ortaokulu ve lise sınavları ertelendi

01.12.2020 09:53

Son dakika! Milli Eğitim Bakanlığı, 5-6 Aralık'taki açıköğretim ortaokulu ve lise sınavlarının korona tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklama şu şekilde: "5 Aralık 2020 Cumartesi ve 6 Aralık 2020 Pazar günü yapılacak olan açıköğretim ortaokulu ve lisesi sınavları ile Milli Eğitim Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı unvan değişikliği sınavı, COVID-19 tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelendi. İlgili sınavların takviminde yapılacak düzenlemeler, ayrıca duyurulacaktır"

Milli Eğitim Bakanlığı, ilgili sınavların takviminde yapılacak düzenlemelerin ayrıca duyurulacağını bildirdi.

Son Dakika! 5-6 Aralık'taki açıköğretim ortaokulu ve lise sınavları ertelendi
Son Dakika! 5-6 Aralık'taki açıköğretim ortaokulu ve lise sınavları ertelendi

Son Dakika Güncel Son Dakika! 5-6 Aralık'taki açıköğretim ortaokulu ve lise sınavları ertelendi - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Son Dakika: Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı Son Dakika! Kartepe'de 13 Ocak'ta kaybolan doktorun cansız bedenine ulaşıldı