Son Dakika Haberleri: ABD Başkanı Trump'tan Cemal Kaşıkçı Açıklaması: Suudi Arabistan'ın İstediği Süre Çok Uzun

ABD Başkanı Trump'tan Cemal Kaşıkçı Açıklaması: Suudi Arabistan'ın İstediği Süre Çok Uzun

3 ay önce

ABD Başkanı Trump, Suudi Prens Selman ile Kaşıkçı olayını görüştü. Trump, görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, "Suudi Arabistan'ın soruşturma için 1 aylık süre talebi çok uzun." dedi.

ABD Başkanı Donald Trump, Suudi Prens Selman ile Cemal Kaşıkçı cinayetini görüştü. Trump görüşmeyle ilgili yaptığı açıklamada, " Suudi Arabistan'ın soruşturma için 1 aylık talebi çok uzun. Ölümüyle ilgili Suudilerden duyduklarımla tatmin olmadım" dedi.

TRUMP, SUUDİ ARABİSTAN'I KAYBETMEK İSTEMİYOR

Reuters'da yer alan habere göre, ABD Başkanı Trump, Suudilerin öldürülen Kaşıkçı hakkındaki 'arbedede öldü' açıklamasını tatmin edici bulmadığını açıkladı. Ancak Trump Riyad yönetiminin ülkesindeki yatırımlarını da kaybetmek istemediğini belirtti.

SUUDİ ARABİSTAN, KAŞIKÇI SORUŞTURMASI İÇİN 1 AY SÜRE İSTEDİ

Trump, Suudi Prens Selman ile görüştüğünü ve kendisine, soruşturma için istenilen 1 aylık sürenin uzun olduğunu söylediğini açıkladı.
Apartman Bahçesinde Cesedi Bulunan Kadının, Kanser Olduğunu Öğrenince İntihar Ettiği Ortaya Çıktı Tesettüre Giren Ünlü Türkücü Güler Işık: Kadın Sesi Günah Diye Şarkı Söylemeyi Bıraktım

Edirne'de Kan Donduran Cinayet! Sırra Kadem Basan Oryantali Parçalayıp Ormana Atmışlar