Son Dakika Haberleri: ABD Büyükelçiliğinden Saldırıyla İlgili Açıklama: Türk Hükümetine Teşekkür Ederiz

ABD Büyükelçiliğinden Saldırıyla İlgili Açıklama: Türk Hükümetine Teşekkür Ederiz

30 gün önce

ABD Büyükelçiliği, saldırganların yakalanmasının ardından yaptığı açıklamada, "2 kişinin hızlı ve profesyonel bir şekilde yakalanmasını sağlayan Türk emniyet güçleri ve Türk hükümetine teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.

ABD Büyükelçiliği, sabah saatlerinde yapılan saldırıyla alakalı bir açıklama yaptı. ABD Büyükelçiliği, saldırganların hızlı bir şekilde yakalanmasını sağlayan Türk emniyeti ve hükümetine teşekkür etti.

ABD BÜYÜKELÇİLİĞİ TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI

ABD Büyükelçiliği, saldırganların hızlı bir şekilde yakalanmasını sağlayan Türk emniyeti ve hükümetine teşekkür mesajı yayınladı.

"TÜRK EMNİYET GÜÇLERİ VE HÜKÜMETİNE TEŞEKKÜR EDERİZ"

Konuyla ilgili ABD Büyükelçiliği'nden yapılan açıklamada "Bu sabah büyükelçiliğimize yönelik yapılan saldırı gerçekleştirdikleri iddiasıyla 2 kişinin hızlı ve profesyonel bir şekilde yakalanmasını sağlayan Türk emniyet güçleri ve Türk hükümetine teşekkür ederiz. Bize sağladıkları destek ve korumayı memnuniyetle karşılıyoruz" ifadeleri kullanıldı.
Mısır Hasadı Yapan Çiftçinin Biçerdöveri, 8 Metrelik Obruğa Saplandı ABD'li Şirketlerle Yaptığı Görüşme Sonrası Erdoğan'dan İlk Açıklama: Gerekli Adımları Atacağız

Trabzonlu Kim Kardashian, Cesur Paylaşımlarıyla Takipçilerinin Aklını Başından Aldı