Son Dakika Haberleri: ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jefrrey cuma günü Ankara'ya geliyor

ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jefrrey cuma günü Ankara'ya geliyor

6 gün önce

ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jefrrey cuma günü Ankara'ya geliyor. Jeffrey'in Cuma ve Cumartesi günü Dışişleri ve Milli Savunma Bakanlıklarıyla toplantı yapacağı belirtildi.

ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey'in cuma günü Ankara'ya geleceği bildirildi. ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey'in Cuma ve Cumartesi günü Dışişleri ve Milli Savunma Bakanlıklarıyla toplantı yapmak için Türkiye'ye geleceği bildirildi.

"TELEFON GÖRÜŞMESİNE GÖRE KARAR VERECEĞİZ"

13 Kasım'da ABD Başkanı Donald Trump'la görüşmek üzere Washington'a gitmesi beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gelecek hafta gerçekleşecek ziyaretin henüz kesinlik kazanmadığını söylemişti.

Erdoğan, "Geçen söyledik. Gitmeden önce kendileriyle (Donald Trump) bir telefon görüşmesi yapacağız. O telefon görüşmesine göre nihai kararımı vereceğim" demişti.

ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jefrrey cuma günü Ankara'ya geliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD ziyaretiyle ilgili açıklama: Telefon görüşmesi yapacağız, ona göre karar vereceğiz

Haber Yayın Tarihi: 06.11.2019 08:49 ABD'yi zora sokacak Ermeni itirafı: Ben bile iki defa katledildim
Trump-Erdoğan zirvesi öncesi büyük skandal! ABD'li komutanla YPG'li terörist aynı karede Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump'ın görüşme saati belli oldu Esper: Türkiye hem S-400'lere sahip olup hem de F-35'lerle devam edemez