Son Dakika: Adana'da 4,5 şiddetinde deprem meydana geldi - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Son Dakika: Adana'da 4,5 şiddetinde deprem meydana geldi

30.03.2023 08:56

Son dakika: Kahramanmaraş merkezli depremlerin vurduğu Adana bir kez daha sallandı. Saimbeyli ilçesinde akşam saatlerinde 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Vatandaşlar deprem nedeniyle kısa süreli panik yaşarken, sarsıntı çevre illerde de hissedildi.

Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından bölge beşik gibi sallanmaya devam ediyor. Son olarak, depremlerde can kaybının yaşandığı iller arasında yer alan Adana'da deprem meydana geldi.

SAİMBEYLİ 4.5 İLE SALLANDI

AFAD, saat 19.47'de Saimbeyli ilçesinde 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. Deprem yerin 9.38 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

Son Dakika: Adana'da 4,5 şiddetinde deprem meydana geldi


ÇEVRE İLLERDE DE HİSSEDİLDİ

Deprem nedeniyle vatandaşlar kısa süreli panik yaşadı. Deprem Adana ve Kahramanmaraş'ın yanı sıra Kayseri ve Şanlıurfa gibi şehirlerde de hissedildi.

ARTÇI SARSINTILAR DEVAM EDİYOR

Öte yandan 4.5'in öncesinde ve sonrasında da ufak artçı sarsıntılar yaşandı. Bölgede saat 19.36'da 3.8 büyüklüğünde deprem meydana gelirken, 4.5'in hemen ardından saat 19.51'de 3.7 büyüklüğünde deprem gerçekleşti.

YORUMLAR
500
İngiliz basınına konuşan Beşiktaş'ın yıldızı Redmond, Türk halkını yere göğe sığdıramadı İngiliz basınına konuşan Beşiktaş'ın yıldızı Redmond, Türk halkını yere göğe sığdıramadı

Son Dakika Güncel Son Dakika: Adana'da 4,5 şiddetinde deprem meydana geldi - Son Dakika


Advertisement