Son Dakika Haberleri: Azeri İş Adamı İstanbul'daki Ofisinde Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybetti

Azeri İş Adamı İstanbul'daki Ofisinde Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybetti

8 ay önce

Azeri iş adamı İtimat İsmailov, Florya'daki ofisinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Saldırıyı gerçekleştirdikten sonra olay yerinden kaçan Gözel Damirov isimli şüphelinin yakalanması için polis operasyon başlattı.

Azeri iş adamı İtimat İsmailov Florya'daki ofisinde silahlı saldırıya uğradı. Başından 2 ve kalbinden 1 mermi ile yaralanan iş adamı kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

CİNAYETİN ALTINDA ALACAK VERECEK MESELESİ ÇIKTI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Organize Suçlarla Mücadele Şube, Asayiş Şube ve Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı. İddiaya göre, aralarında alacak verecek meselesi bulunduğu öğrenilen ve geçmişte Azerbaycan Adalet Partisi uluslararası ilişkiler sorumluluğu yapan Azeri iş adamı Etimad İsmayilov ve Gözel Damirov, İsmailov'un Florya'da bulunan ofisinde buluştu.

AZERİ İŞ ADAMI, BAŞINDAN VE KALBİNDEN VURULARAK HAYATINI KAYBETTİ

Ofiste ikilinin arasında bir tartışma çıktı. Tartışma büyüyerek silahlı kavgaya dönüştü. Kavga sırasında Damirov, İsmailov'u başından ve kalbinden vurarak ağır yaraladı. Damirov olay yerinden kaçarken, İsmailov kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Polis ekipleri Damirov'u yakalamak için il genelinde geniş çaplı çalışma başlattı.

İnfaz Edilen Azeri İş Adamı İtimat İsmailov Kimdir?

Azeri İş Adamı İtimat İsmailov'u Öldüren Şüpheliler Yakalandı

Haber Yayın Tarihi : 19.09.2018 10:06 İmamoğlu'nun Öğrenci Aylık Akbil'ini 50 TL'ye İndirme Vaadine AK Parti'den Yeni Teklif: 40 Yapalım Ünlü Sunucu Nazlı Çelik, Haberi Sunarken Kendini Tutamadı: Allah Belanı Versin Dünyanın Konuştuğu Fotoğrafın Nasıl Çekildiği Ortaya Çıktı!