Bağcılar'da pes dedirten görüntüler! Ölümü göze alıp emekleyerek karşıya geçiyorlar - Son Dakika

Bağcılar'da pes dedirten görüntüler! Ölümü göze alıp emekleyerek karşıya geçiyorlar

27.11.2020 14:03

Bağcılar'da yaya üst geçidinin bulundukları konuma uzak olmasını gerekçe gösteren vatandaşların, karşıdan karşıya geçme yöntemleri görenleri hayrete düşürüyor. Ölümü göze alarak kendilerine kestirme yol yapan vatandaşlar, kabloların geçtiği yolun üzerinden emekleyerek karşıya geçiyor.

İstanbul Basın Ekspres yolundan Bağcılar Mahmutbey'e geçmek isteyen vatandaşlar, bulundukları bölgeye yakın üst geçit olmaması nedeniyle zorluk çekiyor. Üst geçidin uzak olmasını bahane eden vatandaşlar, emekleyerek elektrik kablolarının geçişi için bulunan demirin üzerinden karşıya geçiyor. Karşıya geçmek için kullanılan yolun altında ise dere bulunuyor.

İŞ ÇIKIŞ SAATLERİNDE KULLANIYORLAR

Bölgedeki esnaf, insanların özellikle akşam iş çıkış saatlerinde karanlıkta bu yöntemi kullanarak karşıdan karşıya geçtiğini ifade ediyor. Yüksekliği yaklaşık 5 metre olan deredeki demirden emekleyerek geçmeye çalışan vatandaşların bu görüntüsü görenlere pes dedirtiyor.

Bağcılar'da pes dedirten görüntüler! Ölümü göze alıp karşıya geçiyorlar
Bağcılar'da pes dedirten görüntüler! Ölümü göze alıp emekleyerek karşıya geçiyorlar
Bağcılar'da pes dedirten görüntüler! Ölümü göze alıp emekleyerek karşıya geçiyorlar

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bağcılar'da pes dedirten görüntüler! Ölümü göze alıp emekleyerek karşıya geçiyorlar - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Rusya TürkAkım üzerinden Avrupa'ya gaz arzını artırmayı planlıyor Kısıtlamalarda gevşeme olacak mı? Bilim Kurulu, koronavirüs tedbirleri ve aşılama gündemiyle toplandı Türkiye, 2020'de 285 milyon çift ayakkabı ihraç etti Kuyumculardan altına yatırım yapanları heyecanlandıracak tahmin: Bu yıl rekor kıracak Doğu Türkistanlı Uygur Türkleri, 2019'da kendilerine destek veren Mesut Özil'e imza töreni öncesi teşekkür etti Ali Koç, imza töreninde Mesut Özil transferinin tüm detaylarını anlattı ve Acun Ilıcalı'ya teşekkür etti İş adamına şirketinin önünde kanlı pusu! Kurşun yağmuruna tuttular Sokağa çıkma yasağında şehir merkezinde çıplak bir şekilde yürüyen adam, görenleri dumura uğrattı