Son Dakika Haberleri: Bahçelievler'de Silahlı Saldırı! Özel Harekat Bölgeye Sevk Edildi

Bahçelievler'de Silahlı Saldırı! Özel Harekat Bölgeye Sevk Edildi

27 gün önce

İstanbul Bahçelievler'de silahlı saldırgan tartıştığı kişiyi vurup evine saklandı. Güvenlik şeridiyle kapatılan bölgeye sevk edilen özel harekat polisleri şüpheliyi yakaladı.

 İstanbul Bahçelievler'de bir şahıs, tartıştığı kişiyi silahla vurdu. Yaralı şahıs hastaneye kaldırılırken, saldırgan ise evine saklandı. Polis evin bulunduğu sokağı güvenlik çemberine aldı. Güvenlik şeridiyle kapatılan bölgeye sevk edilen özel harekat polisleri şüpheliyi yakaladı.

APARTMANDA SAKLANDI

 Fevzi Çakmak Mahallesi Cihan Sokak'ta bir kişi, tartıştığı kişiyi silahla yaraladı. Olay yerinden kaçan saldırgan, yakınlardaki Erenler Sokak'ta bulunan bir apartmana girdi. bir kişinin silahla yaralandığı olayda, kaçarak apartmana saklanan şüpheliyi özel harekat polisleri yakaladı.

ÖZEL HAREKAT OPERASYONLA YAKALADI

İhbar üzerine olay yerine gelen özel harekat polisleri, düzenlediği operasyonla şüpheliyi yakaladı. Yaralı, ambulansla hastaneye kaldırılırken, gözaltına alınan şüpheli emniyete götürüldü. Yaralanan genç tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
Çok Konuşulacak Görüntü! Kedicik, Adnan Oktar'ın Yanından Firar mı Etti Hızlı Ve Öfkeli Serisinin Güzel Oyuncusu Şanlıurfa'yı Ziyaret Etti

Hainler Afrin'in 290 Kilometre Ötesinden Saldırdı, Karşılık Verildi: 18 Terörist Öldürüldü