Son Dakika Haberleri: Bakan Albayrak'tan Vergi Açıklaması: 28 Ağustos'a Kadar Uzatıldı

Bakan Albayrak'tan Vergi Açıklaması: 28 Ağustos'a Kadar Uzatıldı

4 ay önce

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 27 Ağustos Pazartesi gününün sonuna kadar verilmesi gereken Muhtasar Beyannameler, Damga Vergisi ve KDV Beyannamelerinin verilme süresinin 28 Ağustos Salı gününün sonuna kadar uzatıldığını duyurdu.

Vergi süreleri ile ilgili açıklama yapan Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak, 27 Ağustos Pazartesi günü ödemesi son bulacak olan Muhtasar Beyannameler, Damga Vergisi ve KDV Beyannamelerinin verilme süresinin 28 Ağustos Salı gününe uzatıldığını söyledi.

BAKAN ALBAYRAK VERGİ AÇIKLAMASINI SOSYAL MEDYADAN YAPTI

Albayrak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "27 Ağustos Pazartesi günü sonuna kadar verilmesi gereken Muhtasar Beyannameler, Damga Vergisi ve Katma Değer Vergisi Beyannamelerinin verilme süreleri ile bu beyannameler üzerine tahakkuk eden vergilerin ödeme süreleri 28 Ağustos Salı günü sonuna kadar uzatılacaktır." ifadelerini kullandı.
Günlük Kiralık Evde Rezalet! Lise Öğrencisine İstismarda Bulunup Canlı Yayın Yaptı AİHM'nin "Demirtaş Serbest Kalsın" Kararına Hükümetten İlk Yorum: Kararı Türk Yargısı Verir

Erdoğan'dan Patates ve Soğan Fiyatlarına İlişkin Açıklama: Stokçuluk Yapanlar Bedelini Ödeyecek