Son Dakika: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'un koronavirüs testi pozitif çıktı - Son Dakika

Son Dakika: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'un koronavirüs testi pozitif çıktı

17.11.2020 16:37

Son dakika: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını belirterek, genel sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da geçtiğimiz ay koronavirüse yakalanmıştı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, koronavirüse yakalandığını ve tedavisine evde devam edildiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Bakan Selçuk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Kovid-19 test sonucum pozitif çıktı. Çok şükür, genel durumum iyi. Tedavime evde devam ediyoruz. Dualarınızı bekler; tüm hastalarımıza Allah'tan acil şifalar dilerim" ifadelerini kullandı.

Son Dakika: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'un koronavirüs testi pozitif çıktı

SÜLEYMAN SOYLU DA KORONAVİRÜSE YAKALANMIŞTI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da, geçtiğimiz ay Twitter hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı. Bakan Soylu, açıklamasında, "Pazartesi günü kendimizi iyi hissetmeyince tekraren yaptırdığımız test; eşim, kızım ve bende pozitif çıktı." ifadelerini kullanmıştı.

"'EN ÇOK BANA DOKUNMAZ' DİYE DÜŞÜNÜYORDUM"

Koronavirüsü yendikten sonra İzmir'e giden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, hastalık süreciyle ilgili yaptığı açıklamada, "'En çok bana dokunmaz' diye düşünüyordum ama bu işe öyle delikanlılık falan dayanmıyor, onu söyleyeyim. Kimse kendine çok fazla güvenmesin" diye konuşmuştu.

Son Dakika: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'un koronavirüs testi pozitif çıktı
Son Dakika: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'un koronavirüs testi pozitif çıktı

Son Dakika Politika Son Dakika: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'un koronavirüs testi pozitif çıktı - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 9 bakanlıktaki atama kararları Resmi Gazete'de MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz Mahalleliyi ayağa kaldıran tabutu, cenaze arabası şoförünün bıraktığı ortaya çıktı Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Evlere gündeliğe giden kadın, iç çamaşırlarını satışa çıkardı hayatı değişti