İstanbul'da can pazarı! Yangında mahsur kalan çocukların kurtarılma anı kamerada - Son Dakika

İstanbul'da can pazarı! Yangında mahsur kalan çocukların kurtarılma anı kamerada

24.02.2021 13:42

İstanbul'un Esenler ilçesinde 5 katlı binanın 3. katında yangın çıktı. Dairede oturanlar mahsur kalırken, küçük bir çocuğun yere açılan battaniyeye atılarak kurtarıldığı anlar kameralara saniye saniye yansıdı. Öte yandan kadın diğer 3 çocuğunu da battaniyeye atarak kurtardı.

İstanbul Esenler Mimar Sinan Mahallesi'nde 5 katlı binanın 3. katında yangın çıktı. Dairelerde oturanlar mahsur kalırken küçük bir çocuk, yerde açılan battaniyeye atılarak kurtarıldı. Öte yandan zamanla yarışan anne diğer 3 çocuğunu da açılan battaniyenin üzerine attı.

EKİPLER HEM YANGINI SÖNDÜRDÜ HEM VATANDAŞLARI KURTARDI

İhbar üzerine olay yerine çevre ilçelerden de olmak üzere çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Ekipler, bir yandan yangına müdahale ederken bir yandan da üst katlarda mahsur kalanları kurtardı. Yangın kısa sürede söndürülürken, dumandan etkilenenlere müdahalede bulunuldu.

KURTARILMA ANI KAMERADA

Yangın sırasında oturduğu dairede mahsur kalan küçük bir çocuk, yere açılan battaniyeye atılarak kurtarıldı. O anlar kameralara saniye saniye yansıdı.

YORUMLAR
500
Son dakika haber! Adana'da orman yangını tatbikatı düzenlendi Son dakika haber! Adana'da orman yangını tatbikatı düzenlendi Milas'ta tarım arazisinde çıkan yangın söndürüldü Milas'ta tarım arazisinde çıkan yangın söndürüldü Son dakika haber | Düzce'de şehir çöplüğünde çıkan yangın söndürüldü Son dakika haber | Düzce'de şehir çöplüğünde çıkan yangın söndürüldü
Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa İstanbul'da can pazarı! Yangında mahsur kalan çocukların kurtarılma anı kamerada - Son Dakika


Advertisement