"Ben polisim" diyerek ambulans şoförünü darbeden şahıs, emlakçı çıktı - Son Dakika

"Ben polisim" diyerek ambulans şoförünü darbeden şahıs, emlakçı çıktı

20.11.2020 19:46

Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde bir şahsın hasta nakil ambulansı şoförünü darbettiği görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde kendisinin polis olduğunu iddia eden şahıs, emlakçı çıktı.

Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana gelen olayda, koronavirüs vakası nakli için yola çıktığı öğrenilen hasta nakil ambulansı şoförü, iddiaya göre, Atatürk Caddesi üzerinde 06 DR 9108 plakalı araç sürücüsü ile yol verme tartışması yaşadı. 36 yaşındaki ambulans şoförü Mustafa Başbay ile sürücü arasındaki sözlü tartışma daha sonra kavgaya döndü.

"BEN POLİSİM"

Otomobil sürücüsü ve yanındaki şahıs, ambulans şoförü Başbay'ı ambulanstan indirerek darbetti. Ambulans şoförünü darbettiği sırada gelenlere ve ambulans şoförüne "Ben polisim" diye bağıran şahsın, emlakçı olduğu öğrenildi.

AMBULANS ŞOFÖRÜ YARALANDI

Yüzünde, boynunda darp izleri olan ve dudağı patlayan ambulans şoförü Başbay, çevredeki vatandaşlar tarafından kurtarıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, ambulans şoförünün darp girişiminde bulunan sürücüden şikayetçi olduğu öğrenildi.

 Ben polisim diyerek ambulans şoförünü darbeden şahıs, emlakçı çıktı
 Ben polisim diyerek ambulans şoförünü darbeden şahıs, emlakçı çıktı
 Ben polisim diyerek ambulans şoförünü darbeden şahıs, emlakçı çıktı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 'Ben polisim' diyerek ambulans şoförünü darbeden şahıs, emlakçı çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (9)
  • berat: kendini polis diye tanıtmasının altında yatan gerçek, bakın ben bu adamı dövebilirim sizler karışmayın çünkü ben polisim. insanların aklında polislik mesleğini bu hale getiren polisler utansın Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Lunaparkta rezalet! Genç çift, bindikleri dönme dolapta cinsel ilişkiye girdi Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti İş makinelerinin bile ulaşamadığı köyde, evlerine kar tünelleriyle gidiyorlar İki arkadaş kafa kafaya verip Doğu Anadolu'nun en büyük tesisini kurdu! Aylık 20 ton mantar üretiyorlar ABD'li hava yolu şirketi United Airlines, 2020'de 7 milyar dolar zarar etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulan "Ekonomi ve hukukta reform" paketinde kritik başlıklar yer alıyor Joe Biden döneminde Türkiye-ABD ilişkisinin gidişatını beş başlık belirleyecek Kalp krizi geçirdiği düşünüldüğü için hastaneye kaldırılan kişinin sırtından vurulduğu anlaşıldı