Son Dakika: Araç sahipleri dikkat! Benzine indirim geldi - Son Dakika

Son Dakika: Araç sahipleri dikkat! Benzine indirim geldi

Son dakika: Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 5 kuruş indirim geldi. Söz koz konusu fiyat değişikliği pompaya yansıyacak.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'ndan (EPGİS) yapılan açıklamaya göre, benzine indirim geldi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak indirim pompaya yansıyacak.

EPGİS'ten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"08 Nisan tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; benzinde 5 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir."

Son Dakika: Benzine indirim geldi

BENZİNİN LİTRESİ KAÇ LİRA OLACAK?

İndirimin ardından Ankara'da ortalama 5,41 liradan satılan benzinin litre fiyatı 5,36 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul'da 5,32 liradan 5,27 liraya, İzmir'de 5,41 liradan 5,36 liraya inecek.

AKARYAKIT FİYATLARININ HESAPLANMASI

Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor. Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

Son Dakika: Araç sahipleri dikkat! Benzine indirim geldi

Son Dakika

Türkiye'nin en zenginleri listesine Denizli'nin Babadağ ilçesinden iki isim girdi Havuzlu hobi bahçelerine tarımsal üretime zarar verdiği için yasak geliyor Almanlardan Türk SİHA'larına büyük övgü: ABD'de bile böylesi yok Kredilerin düşmesiyle otomobil almayı düşünenler dikkat! İşte marka marka en ucuz 2020 model araçlar 2. Abdülhamit'in rüya projesi olan Filyos Limanı, ülkeye milyarlarca dolar gelir sağlayacak THY'den bilet değişikliği duyurusu: Planlamalar en kısa zamanda açıklanacak Son dakika: Ekonomiye yıllık 1,5 milyar lira kazandıracak Yusufeli Barajı'nda sona geliniyor İstanbul'dan Tekirdağ'daki yazlıklara talep patlaması yaşanıyor, fiyatlar yüzde 30 arttı 4 ton gül yaprağından 1 kilo üretilen gül yağının kilosu 46 bin liraya satılıyor Borsa, 13 gün üst üste yükselerek tarihi bir rekora imza attı Bursalı firma 45 gün kullanılabilen maske üretti Film karesi gibi görüntülerle sardalye sezonu başladı Enerjide normalleşme 1 Temmuz'da başlıyor! Fatura borcu olanların elektrik ve gazı kesilebilecek İkinci el online otomobil pazarında fiyatlar da satışlar da arttı Dünyanın en zengin insanı olan Amazon'un CEO'su Bezos, ABD'deki protestoları destekliyor