Son dakika! Bilecik Valisi Şentürk, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 176. yıldönümü kutladı - Son Dakika

Son dakika! Bilecik Valisi Şentürk, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 176. yıldönümü kutladı

09.04.2021 10:01
Son dakika! Bilecik Valisi Şentürk, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 176. yıldönümü kutladı, System.String[]

Bir son dakika haberine göre Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Türk Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Türk Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Şentürk, mesajında vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü, vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla görev yapan Türk Polis Teşkilatı'nın, bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti'nin en temel kurumlarından biri olduğunu belirtti.

176 yıllık köklü bir geçmişe ve geleneğe sahip Türk Polis Teşkilatı'nın, adalet, eşitlik, sabır ve hoşgörü çerçevesinde görevlerini yerine getirme gayretiyle, sadece suçluyu yakalamakla değil, suçun önlenmesi noktasında da gece gündüz demeden fedakarca çalıştığını vurgulayan Şentürk, şunları kaydetti:

"Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele sürecinde de Türk Polis Teşkilatımız ve güvenlik güçlerimiz, vatandaşlarımızı salgından koruyabilmek için canla başla mücadele ederek, gece-gündüz demeden görevlerini yerine getirmektedir. Yüzyıllardır bu topraklar üzerinde; barış, kardeşlik ve huzur içinde yaşayan vatandaşlarımızın, güvenliğinin sağlanmasında bu güne kadar hiçbir tehdide boyun eğmeden görevini yerine getiren kahraman polisimizin, bugün olduğu gibi, bundan sonra da üstlendiği bu zorlu görevi başarıyla sürdüreceklerine inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekli olan ve görevi başında bulunan kahraman polislerimize de aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika! Bilecik Valisi Şentürk, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 176. yıldönümü kutladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

2 milyar dolarlık vurgun yapıp yurt dışına kaçan Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer kimdir? 2 milyar dolarlık vurgun yapıp yurt dışına kaçan Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer kimdir? Tarihi hezimet psikolojilerini bozdu! Sarhoş Ermeni askerler az daha savaş çıkarıyordu Tarihi hezimet psikolojilerini bozdu! Sarhoş Ermeni askerler az daha savaş çıkarıyordu 2 milyar dolarlık vurgun yapan Thodex'in kurucusunun Türkiye'den ayrıldığı anların görüntüsü ortaya çıktı 2 milyar dolarlık vurgun yapan Thodex'in kurucusunun Türkiye'den ayrıldığı anların görüntüsü ortaya çıktı Dünya kayıp denizaltı için seferber oldu! Kötü olansa yalnızca 72 saatlik oksijeni kaldı Dünya kayıp denizaltı için seferber oldu! Kötü olansa yalnızca 72 saatlik oksijeni kaldı Bir ülkeyi karıştıran vahşet! 40 kişiye ait paramparça olmuş cansız bedenler bulundu Bir ülkeyi karıştıran vahşet! 40 kişiye ait paramparça olmuş cansız bedenler bulundu 3 günlük kapanma bu akşam başlıyor! İşte kısıtlamadan muaf olacak kişi ve sektörler 3 günlük kapanma bu akşam başlıyor! İşte kısıtlamadan muaf olacak kişi ve sektörler Dünya böylesini görmedi! Koronaya teslim olan ülkede günlük vaka sayısı rekor kırdı Dünya böylesini görmedi! Koronaya teslim olan ülkede günlük vaka sayısı rekor kırdı 5,3 milyon liralık vurgun! 15 yıl boyunca işe gitmeden maaş aldı 5,3 milyon liralık vurgun! 15 yıl boyunca işe gitmeden maaş aldı