Son Dakika Haberleri: Borsa İstanbul, Teknik Bir Arıza Nedeniyle Duran Veri Dağıtımının 14.00'da Açılacağını Duyurdu

Borsa İstanbul, Teknik Bir Arıza Nedeniyle Duran Veri Dağıtımının 14.00'da Açılacağını Duyurdu

8 ay önce

Borsa İstanbul'dan yapılan açıklamaya göre, teknik bir arıza nedeniyle veri dağıtımı kısa süreliğine durdu ve işlemlere ara verildi. Borsa İstanbul, KAP'a işlemlerin 14.00'da başlayacağını bildirdi.

Borsa İstanbul, borsada teknik bir sorun nedeniyle veri dağıtımı yapılamadığını açıkladı. Borsada işlemler geçici olarak durdu. Borsa İstanbul, KAP'a işlemlerin 14.00'da başlayacağını bildirdi.

BORSA İSTANBUL'DAN AÇIKLAMA

Borsa İstanbul'un KAP açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"Veri yayınının sağlıklı olarak yapılamamasından dolayı BISTECH üzerinde çalışan bütün piyasalarda işlemlere geçici olarak ara verilmiştir. Konu ile ilgili olarak daha sonra bilgilendirme yapılacaktır."

SAAT 14.00'DA İŞLEMLER PAYLAŞACAK

Borsa İstanbul'un işlemlerin saat 14.00'da başlayacağını duyurdu. Yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Teknik bir arıza nedeniyle işlemlerin yapılamadığı Borsa İstanbul'daBISTECH üzerinde çalışan piyasalar için seanslar aşağıdaki saatlerde tekrar işlemlere açılacaktır:

-Pay Piyasası 14:00

-Borçlanma Araçları Piyasası 14:00

-Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası 14:00

-Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası 14:25

Piyasalar durdurulana kadar geçen sürede gerçekleşen tüm işlemler geçerlidir. Mevcut açık emirler iptal edilmiştir.

Ayrıca, Borçlanma Araçları Piyasası bünyesinde faaliyet gösteren pazarlarda aynı gün valörlü işlemlerin son gerçekleşme saati 15:00'e uzatılmıştır."

Haber Yayın Tarihi : 26.09.2018 10:56 Metrobüste, Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı Çıkaran Sapığın İfadesi Ortaya Çıktı CHP'nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti'nin Oylarıyla Reddedildi Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!