Son Dakika Haberleri: Büyükşehir belediye başkanları ortak Whatsapp grubu kuruyor

Büyükşehir belediye başkanları ortak Whatsapp grubu kuruyor

12 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüştüğü büyükşehir belediye başkanları, daha rahat iletişim için ortak bir Whatsapp grubu kuracak.

Bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabul ettiği büyükşehir belediye başkanları, daha iyi iletişim kurmak için harekete geçti. Anadolu Ajansı, başkanların ortak bir Whatsapp grubu kuracağını bildirdi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, "Whatsapp grubu kurulmak suretiyle büyükşehir belediye başkanlarının birbirini dışlamadan, ötekileştirmeden, dayanışma içerisinde, gerektiği zaman rahatlıkla görüşebilmelerinin sağlanması yönünde görüş belirtildi" ifadesini kullandı.

CHP'LİLERİN AYRI GRUBU VAR

Son yerel seçimlerde seçim kazanan CHP'li 11 belediye başkanı ortak çalışmalarıyla ilgili WhatsApp grubu kurmuştu. Anlık haberleşme için oluşturulan grupta bugün Erdoğan'ın yanına giden büyükşehir belediye başkanları Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ile Tunç Soyer de var.

Büyükşehir belediye başkanları ortak Whatsapp grubu kuruyor
Büyükşehir belediye başkanlarına konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, işten çıkarmaları eleştirdi

İmamoğlu ve Soyer'in, Erdoğan'la tokalaşmak için bekledikleri an buluşmaya damga vurdu

CHP'li 11 belediye başkanı WhatsApp grubu kurdu! İmamoğlu, Yavaş ve Soyer de var

Haber Yayın Tarihi: 11.09.2019 05:54 Kıvanç Tatlıtuğ ile fotoğraf çektirerek tepki çeken hakimin, bir videosu ortaya çıktı
"Nasıl çektirmek istersiniz?" sorusunu duyunca fotoğrafçıyı kurşuna dizdi Eşini birliğine teslim edip dönen kadın, kazada çocuğu ile can verdi