Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanlığından Yeni Zelanda Saldırısıyla İlgili Açıklama: Türk Halkını ve Türk Devletini Hedef Almaktadır

Cumhurbaşkanlığından Yeni Zelanda Saldırısıyla İlgili Açıklama: Türk Halkını ve Türk Devletini Hedef Almaktadır

2 ay önce

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yeni Zelanda saldırısıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Terör manifestosu sadece Erdoğan'ı değil Türk halkını ve Türk devletini de hedef almaktadır." dedi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun Yeni Zelanda'daki terör saldırısına ilişkin bir açıklama yaptı. Altun, açıklamasında, "Terör manifestosu sadece Erdoğan'ı değil Türkiye ve Türk halkını da hedef almaktadır" dedi.

"TÜRK HALKINI VE TÜRK DEVLETİNİ HEDEF ALMAKTADIR"

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yeni Zelanda'daki 50 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısına ilişkin sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Altun, "Terör manifestosu sadece Erdoğan'ı değil, Türk halkını ve Türk Devleti'ni hedef almaktadır. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri bağlamından koparıldı. Erdoğan'ın açıklaması Türkiye'ye geçmişte ve günümüzde yapılan saldırılar çerçevesindedir" dedi.

Haber Yayın Tarihi : 20.03.2019 07:59 Ünlü İş Adamı Nedim Delibaş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Çağrı Saynur Öztürk, Eşi Hasan Ali Kaldırım'ı Aldattı mı? Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı İBB'nin Sitesinde Dikkat Çeken Atatürk Detayı