Son dakika: Doğudaki Mehmetçikler için yün çorap ördü - Son Dakika

Son dakika: Doğudaki Mehmetçikler için yün çorap ördü

25.02.2021 14:51
Son dakika: Doğudaki Mehmetçikler için yün çorap ördü

Son dakika haberine göre Giresun'un Espiye ilçesi Şahinyuva Köyü'nde yaşayan Fatma Kahraman ve eşi Ahmet Kahraman kendi elleriyle ördüğü çorapları ve kendi imkanlarıyla aldıkları içlikleri Güney Doğu'da görev yapan Mehmetçiklere ulaştırılması için İlçe Jandarma Komutanlığına teslim etti.

Giresun'un Espiye ilçesi Şahinyuva Köyü'nde yaşayan Fatma Kahraman ve eşi Ahmet Kahraman kendi elleriyle ördüğü çorapları ve kendi imkanlarıyla aldıkları içlikleri Güney Doğu'da görev yapan Mehmetçiklere ulaştırılması için İlçe Jandarma Komutanlığına teslim etti.

Espiye İlçe Jandarma Komutanlığına gelerek ördükleri çorap ve aldıkları içlikleri teslim eden Fatma Kahraman, "Ülkenin en soğuk bölgesinde vatan görevi yapan asker evlatlarımıza elimden geldiğince yardımcı olmak istedim. Onlar üşümesin diye kendi ellerimle ördüğüm 35 çift yün çorapları ve eşimin maaşıyla aldığı 50 tane içliği Doğu'daki asker evlatlarıma ulaştırmak için İlçe Jandarma Komutanlığına teslim ettim. Çorap ve içlikler yerlerine ulaşacaklardır. Ne kadar asker evladıma yardımcı olabilirsem o kadar mutlu olurum" dedi.

İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından ise yün çorap ve içliklerin Bingöl'de görev yapan Mehmetçiklere ulaştırılacağı bilgisi verildi. - GİRESUN

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Gelibolu'da kadına yönelik şiddetle mücadele toplantısı yapıldı Gelibolu'da kadına yönelik şiddetle mücadele toplantısı yapıldı JASAT'tan hırsızlara operasyon JASAT'tan hırsızlara operasyon Jandarma ekiplerinin kar mesaisi Jandarma ekiplerinin kar mesaisi

Son Dakika Güncel Son dakika: Doğudaki Mehmetçikler için yün çorap ördü - Son Dakika


Advertisement