Son Dakika | Eczacılar Odası Başkanı Uçar: 'Profillerimizi karartıyoruz' - Son Dakika

Son Dakika | Eczacılar Odası Başkanı Uçar: 'Profillerimizi karartıyoruz'

25.09.2020 19:24
Son Dakika | Eczacılar Odası Başkanı Uçar: 'Profillerimizi karartıyoruz'

Gelen son dakika haberlerine göre 13. Bölge Eczacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Uçar, 25 Eylül dünya eczacılık günü dolaysıyla farklı bir etkinliğe imza attı.

13. Bölge Eczacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Uçar, 25 Eylül dünya eczacılık günü dolaysıyla farklı bir etkinliğe imza attı.

Uçar '25 Eylül dünya eczacılık gününde covid 19 mücadelesinde hayatını kaybeden meslektaşlarımızı anmak için profillerimizi karartıyoruz' diyerek başlattıkları kampanyaya bütün meslektaşlarını davet etti.

Uçar yaptığı açıklamada, "Meslektaşlarımız her zaman halk sağlığını kendi sağlığının önünde tutmuştur" dedi.

Covid-19 salgını dolaysıyla hayatlarını feda eden meslektaşlarını unutmadıklarını ve unutmayacaklarının altını çizen Uçar, Covid-19 ile mücadelede de ön safta, en kolay ulaşılabilen sağlık danışmanı olarak hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi.

Uçar, vefat eden meslektaşlarına Allahtan rahmet ve ailelerine ve yakınlarına sabırlar diledi. - ERZURUM

YORUMLAR
500
Maymun çiçeği virüsü Hollanda'da da ortaya çıktı Maymun çiçeği virüsü Hollanda'da da ortaya çıktı Prof. Dr. Özkaya: 'Korona vakaları azaldı, 'baktariyel pnömoni' salgını başladı' Prof. Dr. Özkaya: 'Korona vakaları azaldı, 'baktariyel pnömoni' salgını başladı' Otomobil ile motosiklet kafa kafaya çarpıştı: 1 yaralı Otomobil ile motosiklet kafa kafaya çarpıştı: 1 yaralı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Son Dakika | Eczacılar Odası Başkanı Uçar: 'Profillerimizi karartıyoruz' - Son Dakika


Advertisement