Son Dakika Haberleri: Erdoğan'dan Dolar Depremi Yorumu: Ekonomik Savaşı Kaybetmeyeceğiz!

Erdoğan'dan Dolar Depremi Yorumu: Ekonomik Savaşı Kaybetmeyeceğiz!

6 ay önce

Yükselen döviz kuru ile ilgili konuşan Başkan Erdoğan, "Ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz" dedi.

Bayburt'ta cuma namazı çıkışı kısa bir açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, döviz piyasalarında yaşanan hareketliliği değerlendirdi ve "Ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

MÜZEYİ ZİYARET ETTİ

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Baksı Müzesi'ni ziyaret etti. Başkan Erdoğan, teşekkür ziyaretleri kapsamında geldiği Bayburt'ta Baksı Müzesi'ni ziyaret ederek müzenin kurucusu Prof. Dr. Hüsamettin Koçan'dan bilgi aldı.

'BAYBURT' BULUŞMASINA KATILACAK

Erdoğan'a, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı eşlik etti. Başkan Erdoğan, buraya gelişinde bir çocukla yakından ilgilendi. Erdoğan, Bayburt'ta Cumhuriyet Caddesi'nde gerçekleşecek 'Bayburt Buluşması'na katılacak.

"ONLARIN DOLARLARI VARSA..."

Başkan Erdoğan, dün gece yarısı memleketi Rize'de yaptığı konuşmada da "Çeşitli kampanyalar sürdürülüyor. Bu kampanyalara kulak asmayın. Onların dolarları varsa bizim de halkımız, hakkımız, Allah'ımız var" yorumunu yapmıştı.
Binali Yıldırım, TBMM Başkanlığı'ndan İstifa Edecek Mansur Yavaş: Hayvanlara Dindar İnsanların Çocukları Daha Fazla Eziyet Ediyor

Emekliye Müjde: Maaşlara Bir Zam Daha Geliyor