Son Dakika Haberleri: Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Saldırıya İlk Yorum: İstenmeyen Bir Olay Meydana Gelmiştir

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Saldırıya İlk Yorum: İstenmeyen Bir Olay Meydana Gelmiştir

27 gün önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu'na düzenlenen saldırı ile ilgili ilk kez konuştu. Erdoğan, "Kılıçdaroğlu'na protesto şiddette dönüşmüştür. İstenmeyen bir olay meydana gelmiştir" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'nın Çubuk ilçesinde CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırılar hakkında Twitter hesabından paylaşımlarda bulundu.

Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıya yönelik, "İstenmeyen bir olay meydana gelmiş, Kılıçdaroğlu'na protesto şiddette dönüşmüştür. Şiddeti asla tasvip edemeyiz" ifadelerini kullandı.

İŞTE ERDOĞAN'IN TWİTTER'DAN YAPTIĞI AÇIKLAMA

"Ne yazık ki dün Çubuk'ta bir şehidimizin cenaze töreninde istenmeyen bir olay meydana gelmiş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik protestolar şiddet eylemine dönüşmüştür.

Olay tüm boyutlarıyla soruşturulmaktadır. Şiddeti asla tasvip edemeyiz. Şiddetin ve terörün her türüne karşıyız. Kimsenin Türkiye'nin huzur iklimine zarar vermesine müsaade etmeyiz."

Kemal Kılıçdaroğlu Kimdir ve Kaç Yaşında?

Ekrem İmamoğlu Kimdir?

CHP Grup Başkanvekili Levent Gök'ün Çubuk'taki Saldırıda Linç Edilmeye Çalışıldığı Anın Görüntüleri Ortaya Çıktı

Bakan Soylu: Gözaltına Alınanların Tamamı Şehidin Köyündendir

Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın İlk Sözleri: Saldırmadım

Şehit Babası, Kılıçdaroğlu'nun Saldırıya Uğramasıyla İlgili İlk Kez Konuştu

Kılıçdaroğlu'ndan Saldırı Açıklaması: Güvenlik Önlemi Yetersizdi, Amaç CHP'yi Sokağa Dökmekti

Haber Yayın Tarihi : 22.04.2019 02:12 Yazar Azra Kohen, Pi Dizisinin Yapımcısı Ay Yapım'a Dava Açtı İş Bulamayan Vatandaş, Belediye Binası Önünde Kendini Benzinle Yakarak Yaşamına Son Verdi Yaşlı Adam, Tramvayda Ayakkabısını Çıkartıp Ayaklarını Uzattı