Son Dakika! Azerbaycan'dan Ermenistan'a ağır darbe! Kıdemli albay öldürüldü - Son Dakika

Son Dakika! Azerbaycan'dan Ermenistan'a ağır darbe! Kıdemli albay öldürüldü

30.10.2020 10:32

Son dakika! Azerbaycan, cephedeki ilerleyişini sürdürerek Ermenistan'ı bozguna uğratmaya devam ediyor. Cepheden gelen son bilgilere göre, Ermenistan 1.Ordu Komutan Yardımcısı Albay Victor Arustamyan öldürüldü.

Azerbaycan ile Ermenistan arasında 27 Eylül tarihinde başlayan çatışmalar devam ediyor. Sivil yerleşim yerlerini vuran Ermenistan'a cephede karşılık veren Azerbaycan ordusu Erivan yönetimini köşeye sıkıştırdı. Sahada ağır yenilgiler alan Erivan yönetimi 3 kez ateşkes istemiş ve 3 ateşkesi de ihlal eden taraf oldu.

Ateşkesi ihlal ederek sivilleri vurmaya devam edilen Ermenistan'a cevap her zaman cephede verildi. Yaklaşık olarak 1 aylık sürede 200'e yakın yerleşim yeri Ermenistan işgalinden kurtarılırken, Ermeni ordusu tüm mühimmatlarını bırakarak cepheden kaçmaya başladı.

KOMUTAN YARDIMCISI ALBAY ÖLDÜRÜLDÜ

Azerbaycan ordusu gece boyu ilerleyişini sürdürürken, Ermeni hedeflerini vurmaya devam etti. Cepheden gelen son bilgilerde Ermeni ordusunun ağır bir darbe daha aldığı aktarıldı. Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Victor Arustamyan Azerbaycan'ın saldırısı sonucu öldürüldü.

Son Dakika! Azerbaycan'dan Ermenistan'a ağır darbe! Kıdemli albay öldürüldü

Son Dakika Dünya Son Dakika! Azerbaycan'dan Ermenistan'a ağır darbe! Kıdemli albay öldürüldü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Ozan Kabak'ın transferinin gerçekleşmesi halinde G.Saray, satıştan yetiştirme payı alacak Mucize kurtuluş! Bir yaralı enkaz altından sevinç çığlıkları ve alkışlar eşliğinde çıkarıldı Depremin şiddetini gözler önüne seren tablo! 8 katlı binanın depremden önceki ve sonraki hali İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak İzmir'de meydana gelen deprem sonrası dünyadan Türkiye'ye destek mesajları yağdı İzmir'de meydana gelen depremde viyadük yıkıldı Ümit Davala: Eşimin koronavirüs test sonucu pozitif çıktı İzmir'de deprem sırasında gelgit oluştu, tekneler sürüklendi