Son dakika: Erzincan'da tarihi eser kaçakçılığı ve kaçak kazı operasyonu: 9 gözaltı - Son Dakika

Son dakika: Erzincan'da tarihi eser kaçakçılığı ve kaçak kazı operasyonu: 9 gözaltı

08.04.2021 18:41
Son dakika: Erzincan'da tarihi eser kaçakçılığı ve kaçak kazı operasyonu: 9 gözaltı, System.String[]

Edinilen son dakika gelişmesine göre Erzincan'da düzenlenen tarihi eser kaçakçılığı ve kaçak kazı operasyonunda 9 şüpheli yakalandı.

Erzincan'da düzenlenen tarihi eser kaçakçılığı ve kaçak kazı operasyonunda 9 şüpheli yakalandı.

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Tercan ilçesinde kaçak kazı yapanlara yönelik çalışma başlattı.

Şüphelileri takibe alan ekipler, ilçe merkezine bağlı bir köyde kaçak kazı ile tarihi eser kaçakçılığı yaptıkları öne sürülen 9 şüpheliyi gözaltına aldı.

Zanlıların araç ve evlerinde yapılan aramada, tarihi eser olduğu değerlendirilen çok sayıda sikke ile çeşitli objeler ele geçirildi.

Şüpheliler, sağlık kontrollerinin ardından emniyete götürüldü.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika: Erzincan'da tarihi eser kaçakçılığı ve kaçak kazı operasyonu: 9 gözaltı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgununu 4 gün önceden gören biri var! Hem de yabancı Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgununu 4 gün önceden gören biri var! Hem de yabancı Trabzonspor, Abdulkadir Parmak'ı disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bıraktı Trabzonspor, Abdulkadir Parmak'ı disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bıraktı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Twitter hesabını kapattı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Twitter hesabını kapattı Bayraktar Akıncı TİHA ilk atış testini başarıyla tamamladı Bayraktar Akıncı TİHA ilk atış testini başarıyla tamamladı Engelli adam, akülü sandalyesini çalan hırsıza gözyaşları içinde beddua etti Engelli adam, akülü sandalyesini çalan hırsıza gözyaşları içinde beddua etti Tweet krizi! Emniyet paylaşımı sildi, Bakan Soylu geri adım atmadı Tweet krizi! Emniyet paylaşımı sildi, Bakan Soylu geri adım atmadı Lübnan'da ekonomik kriz derinleşiyor! Vatandaşlar rögar kapaklarını çalarak hurdacılara satıyor Lübnan'da ekonomik kriz derinleşiyor! Vatandaşlar rögar kapaklarını çalarak hurdacılara satıyor Bak sen pişkine! 2 milyar dolarla sırra kadem basan Kripto Tosuncuk neler söylemiş neler Bak sen pişkine! 2 milyar dolarla sırra kadem basan Kripto Tosuncuk neler söylemiş neler