Yasak ihlali yapan internet kafeden tam 50 kişi çıktı - Son Dakika

Yasak ihlali yapan internet kafeden tam 50 kişi çıktı

24.01.2021 11:02

Esenyurt'ta yasaklara rağmen tedbirleri ihlal eden bir internet kafeye yapılan baskında 50 kişi çıktı. Polis ekipleri, yasaklara uymayan kişilere 3 bin 470 lira para cezası keserken, iş yeri ise mühürlendi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlemler, aralıksız olarak sürdürülüyor. Yurt genelinde güvenlik güçlerine bağlı ekipler, köşe bucak kontrolleri sağlarken, tedbirlere uymayan kişilere de ceza yazmaya devam ediyor.

KAPIYI UZUN SÜRE AÇMADILAR

Esenyurt Bağlarçeşme Mahallesi'nde bir iş merkezinin içine girip çıkmayan çocuklar, polis ekiplerinin dikkatini çekti. Kontrol için iş merkezine giren ekipler, içeride bulunan bir internet kafenin kapısını çaldı. Polisler, uzun süre yanıt alamadıkları kafeye savcılık izniyle birlikte çilingirle girmek üzereyken, işletme sahibinin kapıyı açmasıyla içerideki korkunç manzara ile karşılaştı.

Yasağı ihlali yapan internet kafeden tam 50 kişi çıktı

ART ARDA CEZALAR KESİLDİ

Yapılan baskında yaşları 14 ile 19 arasında değişen yaklaşık 50 kişiyi oyun oynarken gören ekipler, tedbirlere uymayan kişilere 3 bin 470 lira para cezası kesti. Yaşı 15 yaşının altında olan çocuklar, ailelerine teslim edilirken internet kafe de mühürlendi. Kafe sahibine ise idari para cezası kesildi.

Yasak ihlali yapan internet kafeden tam 50 kişi çıktı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Yasak ihlali yapan internet kafeden tam 50 kişi çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Son Dakika

İYİ Parti HDP'lilerin fezlekeleriyle ilgili tavrını netleştirdi: TBMM'ye geldiğinde "Evet" oyu vereceğiz 'Uyanış: Büyük Selçuklu' dizisi kadrosuna Çukur'un ünlü oyuncusunu dahil ediyor ABD'de koronavirüsün daha tehlikeli yeni bir türü bulundu Ünlü oyuncu Eda Ece koronavirüse yakalandı Milan, yeni sözleşme için Hakan Çalhanoğlu'na 4 milyon euro teklif etti Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca, Muhammed Emin Saraç'ın cenazesindeki kalabalık görüntülerle ilgili özür diledi Evinde çıkan yangında her şeyi küle dönen Çılgın Sedat'a belediye kapılarını açtı Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık'tan Kerimcan Durmaz'a özel defile: Olaysın