Son Dakika: Fenerbahçe'de bir futbolcu ve bir personelin koronavirüs testi pozitif çıktı - Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe'de bir futbolcu ve bir personelin koronavirüs testi pozitif çıktı

Son dakika: Fenerbahçe Kulübü, bir futbolcu ve teknik ekipten bir kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Fenerbahçe'de bir futbolcunun ve teknik ekipten bir çalışanın koronavirüs test sonuçları pozitif çıktı.

Sarı lacivertli kulüp, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Samandıra Can Bartu Tesislerimizde 13 Ağustos günü tüm futbolcu, teknik ekip ve çalışanlarımıza Kovid-19 tanı testi yapıldığı belirtildi.

TEDAVİLERİNE BAŞLANDI

Profesyonel futbol takımında yer alan oyunculardan birinin ve teknik ekipten bir çalışanın test sonuçlarının pozitif olduğu belirtilen açıklamada, "Testte pozitif çıkan oyuncumuz ve teknik ekip çalışanımız ev izolasyonuna alınmış ve tedavilerine başlanmıştır. Konu hakkında gelişme oldukça tekrar kamuoyuna bilgilendirme yapılacaktır" ifadelerine yer verildi.

Son Dakika: Fenerbahçe'de bir futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı

Son Dakika: Fenerbahçe'de bir futbolcu ve bir personelin koronavirüs testi pozitif çıktı

Haber Yayın Tarihi: 13.08.2020 23:06

Son Dakika Spor Son Dakika: Fenerbahçe'de bir futbolcu ve bir personelin koronavirüs testi pozitif çıktı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Çin ordusunda "casus asker" krizi! Devletin güvenliğini tehlikeye düşürecek belgeleri sızdırdı Son Dakika: Cübbeli Ahmet'in işaret ettiği silahlanan selefi gruplar hakkında soruşturma başlatıldı Simit tablasıyla bayılma numarası yapan vicdansız, insanları böyle kandırdı Banka ve kredi kartları yönetmeliğinde değişikliğe gidildi Hobi amaçlı tuttuğu yılan balıklarını ihraç etmeye başladı Minik Kumsal, bakıcısı mutfağa gittiği sırada balkondan düşmüş Türkiye su ürünleri ihracatından 8 ayda 632 milyon dolar kazandı Lazer yaptırmak isterken canından oluyordu! Talihsiz kadının vücudu yandı