Ankara haberi! Ankara'da, 2 milyon liralık kaçak tütün ve ticari eşya operasyonu - Son Dakika

Ankara haberi! Ankara'da, 2 milyon liralık kaçak tütün ve ticari eşya operasyonu

23.09.2022 11:37

Ankara haber: ANKARA'nın Kahramankazan ilçesinde, depo olarak kullanılan iş yerine operasyonda; kaçak olarak piyasaya sürülmek istenen 2 milyon 216 bin TL değerinde 1 ton 875 kilo kaçak tütün, 110 bin boş makaron, 60 robot süpürge ele geçirildi.

ANKARA'nın Kahramankazan ilçesinde, depo olarak kullanılan iş yerine operasyonda; kaçak olarak piyasaya sürülmek istenen 2 milyon 216 bin TL değerinde 1 ton 875 kilo kaçak tütün, 110 bin boş makaron, 60 robot süpürge ele geçirildi.

Ticaret Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğü Tütün Özel Ekibi ve Ankara Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekiplerince Ankara'nın Kahramankazan ilçesindeki iş yerinin, kaçak sigara üretiminde depo olarak kullanıldığı bilgisine ulaşıldı. Adres, uzun süre gözlem altında tutuldu ardından iş yerine operasyon düzenlendi. Yapılan aramada; kaçak olarak piyasaya sürülmek istenen toplam 2 milyon 216 bin TL değerinde 1 ton 875 kilo kaçak tütün, 110 bin boş makaron ve 60 robot süpürge ele geçirildi. Kaçak ürünlere el koyulurken, soruşturma sürdürülüyor.

YORUMLAR
500
Kılıçdaroğlu'nun Dinlediği Ankara Akyurtlu Kadın: 'Niye Biz Özgürce Yaşayamıyoruz. Kılıçdaroğlu'nun Dinlediği Ankara Akyurtlu Kadın: 'Niye Biz Özgürce Yaşayamıyoruz. Çin Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Weihua: Mesafe Olarak Biraz Uzaktayız Ama Kalbimiz Yakın Çin Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Weihua: Mesafe Olarak Biraz Uzaktayız Ama Kalbimiz Yakın YÖK Başkanı Özvar, Afrikalı büyükelçi ve maslahatgüzarlarla bir araya geldi YÖK Başkanı Özvar, Afrikalı büyükelçi ve maslahatgüzarlarla bir araya geldi
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ankara haberi! Ankara'da, 2 milyon liralık kaçak tütün ve ticari eşya operasyonu - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement