Son dakika gündem: Başkentte boş arazide çok sayıda ölü köpek bulundu - Son Dakika

Son dakika gündem: Başkentte boş arazide çok sayıda ölü köpek bulundu

08.04.2021 20:32

Son dakika haber: Ankara'da, boş arazide poşetler içerisinde çok sayıda ölü köpek bulundu.

Ankara'da, boş arazide poşetler içerisinde çok sayıda ölü köpek bulundu.

İmrahor mahallesi yakınlarındaki boş arazide poşetler içerisine koyularak bırakıldığı tespit edilen çok sayıda köpek ölüsünü gören vatandaşlar, durumu yetkililere bildirdi.

Olayın duyulmasının ardından bazı hayvanseverler de buraya gitti.

AA muhabirine açıklamada bulunan Sokakta Kalanlar Derneği Başkanı Faruk Açık, sokak hayvanlarını besledikten sonra olay yerinden geçtiği sırada, saat 18.00 civarında çöp poşetlerinin içerisinde ölü köpekleri gördüğünü ifade etti.

Dere yatağına atılmış poşetler içinde yavru köpek ölülerinin de bulunduğunu bildiren Açık, köpeklerin ölülerinin çürümeye yüz tuttuğunu söyledi.

Açık, "Onlarca çöp poşeti içerisinde, onlarca ölü köpek var." diye konuştu.

Mamak ile Çankaya ilçesi sınırlarında bulunan İmrahor Mahallesi yakınlarında olayın gerçekleştiğini belirten Açık, köpeklerin ölümüne neden olanların bulunmasını istediklerini bildirdi.

Açık, durumu belediye yetkilileri, Orman Genel Müdürlüğü ve HAYDİ (Hayvan Durum İzleme) ekiplerine ihbar ettiğini ve olay yerinde beklediğini söyledi.

Son dakika gündem: Başkentte boş arazide çok sayıda ölü köpek bulundu
Son dakika gündem: Başkentte boş arazide çok sayıda ölü köpek bulundu
Son dakika gündem: Başkentte boş arazide çok sayıda ölü köpek bulundu
Son dakika gündem: Başkentte boş arazide çok sayıda ölü köpek bulundu

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika gündem: Başkentte boş arazide çok sayıda ölü köpek bulundu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Videoları internete düştü! Kripto Tosuncuk, sosyal medya fenomeni ile gününü gün etmiş Videoları internete düştü! Kripto Tosuncuk, sosyal medya fenomeni ile gününü gün etmiş 21 bin liralık masraf yapıp muhtarlık seçimlerini kaybedince, kazdığı mezarların fiyatına zam yaptı 21 bin liralık masraf yapıp muhtarlık seçimlerini kaybedince, kazdığı mezarların fiyatına zam yaptı Son Dakika: İstanbul merkezli 8 ilde kripto para şirketi Thodex'le ilgili 78 kişinin yakalanması için operasyon başladı Son Dakika: İstanbul merkezli 8 ilde kripto para şirketi Thodex'le ilgili 78 kişinin yakalanması için operasyon başladı Kripto parada her şeyini kaybeden emlakçı intihar etti Kripto parada her şeyini kaybeden emlakçı intihar etti Demba Ba'nın Başakşehir'den ayrılışının perde arkasından oruç yasağı çıktı Demba Ba'nın Başakşehir'den ayrılışının perde arkasından oruç yasağı çıktı 400 bin Thodex mağduru dolandırıcıların hedefi oldu! Sosyal medyadan mesaj atıp paralarını kurtaracaklarını söylüyorlar 400 bin Thodex mağduru dolandırıcıların hedefi oldu! Sosyal medyadan mesaj atıp paralarını kurtaracaklarını söylüyorlar Bağcılar'da bir iş yerinde meydana gelen patlama ortalığı savaş alanına çevirdi Bağcılar'da bir iş yerinde meydana gelen patlama ortalığı savaş alanına çevirdi Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer ile fotoğraf çekilen Bakan Soylu'dan açıklama: Şahsı tanımıyorum Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer ile fotoğraf çekilen Bakan Soylu'dan açıklama: Şahsı tanımıyorum