Son dakika gündem: Derebucak Kaymakam Vekili Selçuk göreve başladı - Son Dakika

Son dakika gündem: Derebucak Kaymakam Vekili Selçuk göreve başladı

18.08.2020 13:25
Son dakika gündem: Derebucak Kaymakam Vekili Selçuk göreve başladı, System.String[]

Son dakika haberleri: Konya'nın Derebucak ilçesine atanan Kaymakam Vekili Hamza Selçuk göreve başladı.

Konya'nın Derebucak ilçesine atanan Kaymakam Vekili Hamza Selçuk göreve başladı.

İçişleri Bakanlığı onayı ile Derebucak Kaymakam Vekili olarak görevlendirildikten sonra ilçede mesaisine başlayan Selçuk, makamında "hayırlı olsun" ziyaretlerini kabul etmeye başladı.

Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa ve AK Parti İlçe Başkanı Adem Sütçü de göreve başlayan Selçuk'u makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Kaymakam Vekili Selçuk da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika gündem: Derebucak Kaymakam Vekili Selçuk göreve başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Gençlerin telefon kullanımına yönelik dikkat çeken araştırma: Yemeyip içmeyip telefon alıyorlar HDP'li Hasip Kaplan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a küstah tehdit: Ona muhteşem bir jübile düşünüyoruz "Bir şekilde göreve döneceğim" diyen Trump hızlı başladı: Cumhuriyetçi Parti içindeki muhalifleri korku bastı 17 yaşındaki genç kız otelin 8. katından düşerek can verdi Fransa Bilim Konseyi Başkanı Delfraissy: Son 3 haftadır mutasyonlar oyunun kurallarını tamamen değiştirdi Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı